Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mostani Magyar, EU politikai...

Mostani Magyar, EU politikai helyzetről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Szakdolgozatomhoz politikai kérdőívet készítettem, magyar, EU politikáról és a hazai médiáról tettem fel kérdéseket. Nektek mi a véleményetek a jelenlegi helyzetről?


[link]


2014. jan. 4. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hmm. Azt mondja nekem, hogy "Ez a kapcsolat nem megbízható". Fura. A Google nem szokott ilyet...
2014. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az eu tehetségtelen, merengő politikájáról mszp liberális kormányok jutnak eszembe. Ők is kínosan ügyeltek, arra hogy ne csináljanak semmit, mert akkor lehet őket támadni. A klasszikus: "Nem csináltunk semmit 4 évig". Eu is ugyanezt csinálja, Eu parlamenti többsége se csinál semmit, de az ellenzéket rendszeresen kiosztja.
2014. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmmm nekem nem ír semmi problémát a megnyitásával
2014. jan. 4. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
annak üzenném aki azt mondta az MSZP-ről hogy nem csinálnak semmit 4 évig politiák folytatnak.csak tönkretették az egész országot, a "jó" MSZP adta el minden gyárunkat és robbantotta fel.
2014. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki politikával foglalkozik, tudnia kell, mit tehet törvényesen, mit nem. Kérdőívedben van olyan rész, amelyről nem gyűjthetsz adatot ebben a formában.

Amúgy nem hinném, hogy statisztikailag elegendő számú választ kapsz, máris beindult a gyűlölködés.

Ennyire általános politikai összefüggéseket nem lehet röviden megválaszolni, mert a mai ellenséges légkörben ahány olvasó annyiféle értelmezés. Ami további alaptalan és fölösleges vitákhoz vezet. Fölösleges, mert ha nincs hozadéka, eredménye, akkor minek.

2014. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!