Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttátok Bánó András interjújá...

Láttátok Bánó András interjúját Hunwald Györggyel az ATV-ben?

Figyelt kérdés
Én véletlen kapcsoltam oda, és kb 10 percig bírtam. Bánó az alákérdezéseivel teljesen mennybe menesztette Hunwaldot. Kiderült, hogy a közügyekért dolgozó szerény hivatalnok, aki mindenkinek csak jót akart. Szerény visszafogott ember, legnagyobb vagyona a Trabantja meg a bogárhátúja, amiket úgy szeret. Maga se érti, mi ez az egész ügy körülötte. Biztos csak valami fatális félreértés-sorozat lehet. Hát van ilyen?
2009. nov. 29. 20:30
1 2
 1/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
52%

Irigyellek, én biztos csak fél percig bírtam volna nézni őket. Eszembe jutott volna a repülője és a 120 MFt-os az autóflottája satöbbi.

Bánót meg nem kell bemutatni.

2009. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Szerecsenmosdatás. Mint hét közben vagy mikor Cozma egyik gyilkosát is sajnáltatták.
2009. nov. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Sztojkát fényezték.

Nagyra becsüllek, hogy 10 percig kibírtad!

Ajánló: Nézzétek az ATVn a betelefonálós műsorokat. Olyan betelefonálok szoktak lenni, hogy gyakran már a padlón fetrengek a röhögéstől. :)

2009. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Esetleg végig kellet volna nézni aztán itélkezni, honnan szeded az infoidat a borsból mert a 10 db-os kocsiparkot is csak bulvárhírnek írták hogy jobban el lehesen adni a lapot. Amugy Hunvald körül azért megy a cécó mert nem akkarja a fidesz hogy MSZ-s legyen a budapesti főpolgármester.
2009. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti, Bánó is röhejes volt ám! Talán ezért is néztem ilyen soká. Valahogy olyan primitíven kilógott a lóláb, hogy nagyon-nagyon akar meg akar felelni ezzel az interjúval. De kinek is? Egy bűnözőnek? Minden esetre nagyon megfizethette valaki őt vagy a gazdáit, hogy egy ilyenbe így belement. Ez még egy Bánóhoz képest is soknak tűnt. Biztos rajta lesz majd a honlapon meg talán a youtube-on is. Nem mondom, hogy nézzétek meg, bár egy-két perc még talán egy szórakoztató adag lehet belőle.
2009. nov. 29. 21:28
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Repülöje sincs csak a felesége cége állt kapcsolatban valami fapados légitárssaságal ez jó példa a bulvársajtó hatásának.
2009. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes, hogy egyre másra buknak le az ingatlanpanamázók, de még senki sem kapott semmilyen büntetést, sőt, még többen a helyükön "dolgoznak", miközben az ügyük már az ügyészségen van. Sajna a műsort nem láttam, de talán jobb is.
2009. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
42%

Na mit mondtam, megjött egy elnyomott maszopos, aki tudja, hogy hunw. györgy úr ártatlan bárány, mindenki őt sározza és a Fidesz tehet mindenről.

Ha nekem is osztanátok az ész mellé pár millát havonta akkor lehet hogy én is jobbra köpködnék, meg előre a tükörbe is persze.

2009. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Én nem birom ezeket nézni,mert agyvérzést kapok ettől a tömény hülyeségtől amiket összehordanak..!
2009. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam.
2009. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!