Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért rajonganak...

A baloldaliak miért rajonganak annyira Kálmán Olgáért?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Mert agitátor, és magukra ismernek!
2014. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert Kálmán Olga szereti a kettős mércét.

A jobboldali interjúalanyokkal szemben elég elfogult, míg a baloldaliakkal mézes-mázos, kivéve TGM-el meg a hasonlókkal mert az amit azok mondanak, az már Olgikának is sok.


De a legtöbb ember ilyen.

Mindenki azt szereti, hogyha az ő ideológiájukhoz, oldalukhoz tartozó emberekkel kivételeznek, az ellenséget pedig megszívatják.

2014. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem csak a baloldal kedveli,pillanatnyilag talán a legjobb oknyomozó riporter.
2014. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert ő is baloldali. Tíz évvel ezelőtt én is bevállaltam volna néhány kufircra, de megvénült már, a TV-ben se tudják rendesen megcsinálni az arcát. Képzelem a mellei milyenek lehetnek mostanra XD.
2014. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan egyoldalúan közelíti meg a témákat, mint a jobboldalon Szaniszló Ferenc.
2014. jan. 6. 20:18
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom egyesek mit néztek eddig, de Kálmán Olga ugyanúgy beleköt a balos politikusokba, mint a jobbosokba.
2014. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Na ez az a nő a sok bohóc közül, akit úgy megrángatnék, h összeszarná magát!
2014. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én baloldali beállítottságú vagyok, de ennek ellenére utálom Kálmán Olgát. Szaniszlót viszont szívesen meghallgatom, még ha nem is osztom mindenben a véleményét.
2014. jan. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én jobboldali lévén kedveltem Kálmán Olgát, mert nagyon felkészült volt mindig és nagyon kínos helyzetbe tudta hozni azt, aki valami baromságot gondolt, mondott, csinált.

Viszont nemrég azt mondta Kálmán Olga egy riportban: A Jobbikkal akkor sem készítene riportot, ha jó dolgokat mondana az illető.

Na ez egy gusztustalan politikai gondolkodásmód, és az ilyen gondolkodás miatt nincs politikai kultúra, csak csatározás.

2014. jan. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
# 9 Nem, ez csak arra vall, hogy egy értelmes nő. Márpedig értelmes emberek nem veszik komolyan az (egyébként minden más pártnál rosszabbik) jobbikat.
2014. jan. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!