Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis összefognak Gyurcsánnyal?

Mégis összefognak Gyurcsánnyal?

Figyelt kérdés

Hihetetlen! Hónapokig tartó szinézkedés után mégis összefognak gyurcsányal csakhogy hatalmon legyenek!


Viszont szerencsére gyurcsány amennyi szavazót hoz magával annál jóval többet el is riaszt. Sokan gyurcsány miatt nem fognak rájuk szavazni mint ahogy én sem. Amit a baloldal csinál az már szégyen- képesek mindenkivel összefogni akkor is ha szinte nem értenek együtt szinte semmiben, ha esetleg mégis hatalomra jutnának hogyan tudnák irányítani az országot amikor minden kérdésben másfelé "húznak". A baloldal képes mindent megtenni a hatalolmért nem számmít nekik semmi mint azt a bajai hamisított videó és még ki tudja mi még ami eddig nem derült ki. Újra kiszolgáltatnák az országot a külföldi érdekeknek mint azt tették 8 éven keresztül. Adóemelés - nyugdijak csökkentése, a gyerekek után járó támogatások megvonása- gáz villany árának az egebe emelése. Az ország gazdaságának tönkretétele IMF hitel felvétele jelentős megszorítások árán STB...... ez a baloldal. SZÉGYEN!!!


2014. jan. 7. 10:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%

Gyurcsány addig ütötte a szocikat amíg ők keblükre nem ölelték.

Orbánéknak főnyeremény Gyurcsány,nem lepődnék meg ha a Fidesz kampányarca Csurcsány lenne,azzal lehet legjobban mozgósítani.

2014. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%

"Sokan gyurcsány miatt nem fognak rájuk szavazni mint ahogy én sem." - nem, te nem Gyurcsány miatt nem szavazol rájuk, hanem mert utálod őket mindenestől


azért annak járj jobban utána, hogy kik milyen szinten tették tönkre az országot


én csak azt nem értem, hogy akik itt álságos kérdéseket tesznek fel (bármelyik oldalról érkezve) komolyan gondolják, hogy valakit is befolyásolnak a saját kérdésükkel és magas röptű magyarázatukkal?

2014. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Gyurcsányt NEEE!!!
2014. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

2.

Hiába okoskodsz, én biztos nem megyek szavazni, de ez már tényleg szánalom, ami a baloldalon megy.

Így folytatják egy darab szavazójuk nem marad.

2014. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon helyes hogy összefognak, támogatom.
2014. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

"Hiába okoskodsz, én biztos nem megyek szavazni,"


Ezek után egy szavad sem lehet, ha később nem tetszik valami!

2014. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Gyurcsány miatt biztos, hogy nem fogok rájuk szavazni!


Szerencsére nem csak én vagyok az egyetlen. Ma reggel vásárlás közben kérdeztem meg az egyik ismerősön mi a véleménye a gyurcsányal való összefogásról a hatalomért ezt nyilatkozta: Gyurcsányra nem szavazok - ebből a bohócból elég volt!

2014. jan. 7. 11:23
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező! Akivel meg én beszélek azok közül meg orbánra mondják ugyenezt. :)
2014. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%

A fidesz kormány hazudozása minden szinten fojtatódik!


Kétféle Magyarország van az egészségügyben

„Az egészségügyben ma 2 Magyarország van. Az egyik csak a közrádióban, -televízióban, s az álomtitkárság közleményeiben létezik. Itt csökken az ágazatból az elvándorlók száma, rövidülnek a várólisták”- áll a Magyar Kórházak és Rendelőintézetek Szövetségének közleményében.

„Mi egészségügyben dolgozók, s betegeink meglepődve tapasztaljuk, hogy mi egy másik Magyarországban élünk: itt az elvándorlás folytán – a szakmai szervezetek szerint - mintegy 6000 orvos hiányzik a rendszerből. Ezért a minimumkövetelmények sok helyen betarthatatlanok. Jelentősen nőnek – bár területi különbségekkel – a várólisták. Folyamatosan nő a dolgozókra jutó munka mennyisége, így romlanak a munkakörülmények- sorolják.


A közlemény szerint „nemcsak a szív- és érrendszeri, valamint daganatos betegségek esetén rendelkezünk a legrosszabb statisztikákkal, hanem szinte minden betegség vonatkozásában. S ezzel együtt természetesen csökken az egészségügyben dolgozók várható élettartama is”. A Szövetség az Egészségügyért – a Magyar Kórházak- és Rendelőintézetek Szövetsége szerint, a kórházi rendszer gazdasági összeomlásának elodázásához pedig nem 1, hanem legalább 30 milliárd forintra lenne szükség.

2014. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%

#7 akkor már ketten vagytok



egyébként meg a bal oldalon a Gyurcsányon kívül nincs ellenfele Orbánnak

2014. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!