Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz a hír, hogy a Jobbik...

Igaz a hír, hogy a Jobbik átírná a történelem könyveket?

Figyelt kérdés
Még mielőtt linkeket követelnétek, mondom hogy munkahelyen hallotam kolegáktól. És a Honfoglalásra meg az őseredetre vonatkozna.De nem tudok többet.
2009. nov. 30. 23:50
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
77%

Linket!!:D

Addig a Jobbik semmi rosszat nem csinált, amíg nem linkelsz:D

Igazából én még nem hallottam, de remélem nem gondolják komolyan. Nem politikai pártoknak kéne történelmet írniuk.

2009. nov. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
49%
Biztos indexen olvastad, ott szokták ily módon lejáratni a Jobbikot.
2009. dec. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
59%

A Jobbikot a szélsőjobboldali nézetei miatt akarják lejáratni. A kedves elvtársak megértették, hogy mekkora fenyegtés számukra egy új, radikális politikai erő. Csak rájuk akarjál, húzni, hogy ők találták ki, a kamuholokausztost stb... Nem szabad elhinni a média minden szavát.


Olvass bele a www.kuruc.info oldal tartalmába. Elgondolkodtató, hogy a híradóban elfelejtik megemlíteni az összes ott található hírt. A média a gusztustalan demagóg gépezet. Ez nem egy hülye összeesküvési elmélet, mert ha beleolvasol a kuruc.info-ba, te is megérted, hogy miért mondom, hogy a legtöbb médium (a médiuma a media egyes száma), demagóg.

2009. dec. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
40%

nem úgy megy az hogy csak gondol egyet az ember és átírja

:)Ennyi erővel egyedül is hozhatnának be akármilyen törvényeket meg behoznák a királyságot és akkor örökre ők lennének az uralkodók :D

Nem fogják nem lesz soha akkora hatalmuk meg másra sem mert a legtöbb terveik nem lehet megvalósítani és nem is fogja senki !

2009. dec. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
70%
Át is kell írni, mert sok hülyeség van benne.
2009. dec. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim válasza:
62%

Én most járok suliba de nekem a tanárom nem a történelem könyvet mondta hanem az irodalomkönyveket!!Arra hivatkoznak hogy a mostani tizenévesek nem értik az olyan kifejezéseket mint például a "zászlóm gyakran plántálád vad török sáncára"

meg az ehhez hasonlókat és ezeket lemagyarosítanák.Teljesen ki van akadva hogy hogy képzelik azt hogy átírják a több száz vagy akár ezer éves irodalmi alkotásokat csak azért mert a mai gyerekeknek nincs szókincsük!!Én megértem a felháborodást!Majd egy nap arra ébredünk hogy a magyar tanárok is sztrájkolnak!!

2009. dec. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
19%
A Kurucz-infó a leghazugabb az összes média közül.Meghamisítja a tényeket,de legalábbis átírja.Csak azok hiszik el,akik elvakultak.Nagyon sok olyan írást olvastam,ami megfelel a történelem-hamisítás fogalmának.Pl.a holokauszt tagadás,Horthy meg Hitler és Szálasi dícsérése.És még lehetne sorolni.Aki nem ért velük egyet,azt megvádolják,hogy a kommunisták átmosták az agyát.Ez pedig nem igaz.Jobban kellene a történelmet ismerni,esetleg megkérdezni azokat,akik átélték a világháborút,a Horhy-redszert,vagy 56-ot.Ők hitelesebbek,mint bármilyen média.Igaz,hogy a Jobbikosok nem vitaképesek.
2009. dec. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
18%

"Igaz a hír, hogy a Jobbik átírná a történelem könyveket?"


Nem tudom, hogy igaz-e, de érdektelen. ÁtírNÁ, ha valaha a hatalom közelébe kerülne. 2010-ben azonban alaposan le fog égni.

2009. dec. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
63%

00:43: Kuruc, kuruc.... :D. A legtöbb összeesküvés elmélet onnan származik, nem tudom mit pattogsz vele.....


08:09: Nanana, azért ne essünk át a ló túlsó oldalára sem. Szerintem meg az INDEX a leghazugabb. Nézz már bele egy "cigány-balhés" cikkükbe, utána meg pár jobboldali újság "cigány-balhés" cikkébe és rájössz.... A történelemről meg annyit a teljes igazság már sosem fog kiderülni. Egyébként meg ők sem tagadják a holokausztot, csak azt mondják nem 6 millió zsidót öltek meg hanem csak pár százezret.... Mielőtt idejönnél hőbörögni jobb lenne ha beleolvasnál, bármennyire is utálod őket.

2009. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
86%
Hm... A finnek 2003-ban már átírták a történelem könyveket, ugyanis a Magyarok és a finnek között a "barátságon" kívül semmilyen kapcsolat nincs.
2009. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!