Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Mesterházy...

Mi a véleményetek Mesterházy Attiláról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 10:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezd meg 3 hónap múlva, egyelőre nem sok. Nem ellenszenves elsőre, de ez kevés, hogy véleményt alakítsak ki róla.
2009. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
70%
Konkrétan semmi, de az a tény, hogy életerős fiatalember létére "baloldali" politikus lett, az nekem mindent elmond, többre nem is vagyok kíváncsi. Jövőre ilyenkor már senkit sem érdekel.
2009. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Miért is ne lehetne egy életerős fiatalember baloldali?
2009. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%

Eleinte egy görcsösen nagyon stréber KISZ-esnek tűnt. Azóta viszonylagosan normálizálódott, határozottan, okosan és higgadtan beszél. Ezt már nagyon megérdemelnénk mindenkitől...Ez egy előnye. De tényleg, mire eséllyel labdába lenne képes rúgni, már kellő tapasztalattal is fog rendelkezni:)

Az ördögi kis szakálla azért hiányzik az arcáról:D Nem a legjobb, de neki nem találtak fel jobbat:)

2009. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem fel fogja venni a versenyt Orbánnal,sokkal szimpatikusabb a beszéde és a megjelenése mint a Fidesz vezérének.Én Rá szavazok.
2009. dec. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
36%
Jogos a kérdés, tilos baloldalinak lenni?
2009. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem Orbánnak egyre nagyobb hátránya, hogy öregszik. Az egész PR-ja a fiatal forradalmár image-re volt felhúzva és ez egyre távolabb van tőle. Ezért szerintem jót húzott az MSZP Mesterházyval, ő most annak tűnhet, akinek Orbán van beállítva.
2009. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Perfekt bikinivonal.
2009. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
40%
Első ránézetre szimpatikus,de véleménmyt csak később tudnék mondani róla.Külön jó,hogy a baloldalon van legalább egy szimpatikus fiatal.(Nem vagyok MSZP-párti).Orbán viszont régen volt már fiatal,és ezt nagyon hátrányának tartom.
2009. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Hányan éreznek még szimpatikusnak egy ordítóan arrogáns, alsóbbrendűségérzetből kinőtt felsőbbrendűségi komplexusos, már megint egocentrikus, karrierista, mellébeszélő politikus gyerkőcöt?
2009. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!