Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi biztatóbb látvány? Egy...

Mi biztatóbb látvány? Egy csapat nemzetérzelmű (legyen az skinhead, gárdista, . ), vagy egy csapat cigány?

Figyelt kérdés
Egy szimpla felmérést készítek. És ha valaki egyiket se látja szívesen, az ne írjon. Én ide most nem írok választ, csak mások véleményére vagyok kíváncsi. A Válaszokat előre is köszönöm!
2009. dec. 2. 21:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%
hát nekem egy csapat cigány, de van egy olyan érzésem, hogy ezzel egyedül leszek. a 8ban lakok, úgyhogy már megszoktam őket, a skinheadekre viszont nem vagyok kíváncsi. :)
2009. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
Egy csapat gárdista, mivel ők nem vernek meg. Persze ha cigányok állnának az én oldalamon, akkor őket választanám, szóval semmi komolyabb elv nem áll a választásom hátterében.
2009. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
15%
Inkább cigány,feltéve,hogy nem részegek.Felénk is sok van belőlük,de még soha nem volt velük semmi bajom.
2009. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%
Én pont a "ne írjon" kategória vagyok, mert egyiket sem látnám szívesen, de: szerinted a Sieg Heil-t kiabáló skinhead "nemzetérzelmű"? És melyik nemzet iránt érez?
2009. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%

a gárdisták. egyrészt a gárda még nem bántott senkit sem, nem is ez a céljuk, ráadásul nekik van vezetőjük, monduuk, hogy parancsnokuk vagy nemtom ott hogy hívják aki irányítja őket, aki nem fogja azt mondani, hogy "háde dikkmá menjetek oszt verjétek agyon azt a gyereket csoportosan"



de tudom, bűnös vagyok, kimondtam a tiltott szavakat.



mondjuk ha skinheadek mászkálgatnának az speciel ijesztő lenne, a gárda és egy csapat bőrfejű nem ugyanaz.

2009. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
42%

Egyik se. Nincs értelme a kérdésnek! Aki azt mondja, hogy van, attól a következőket kérdezném:


- Melyik rosszabb látvány: egy csapat szúnyog vagy egy csapat légy?

- Melyik szebb ország: Mongólia vagy Líbia?

- Kik boldogabbak: az albánok vagy az angolaiak?

2009. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%

abban egyetértek, hogy ha nem bűnöznének a cigányok, akkor én is azt mondanám, hogy semmi szükség a gárdára. magyarul ezt úgy is lehet mondani, hogy egyiket se akarom.


de egyenlőre amíg a cigányoknak lehet, addig örülök, hogy legalább a magyarok is lázadnak valahogy a szar ellen.

2009. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%
Inkább a gárdisták vagy skinheadek. (De azért ne vesztes Fradimeccs után!)
2009. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
23%

Nekem mindegy, de a csapat skinhead-et inkább nem választanám, a többi kettő jöhet (gárdisták, cigányok) :)

Persze ezt nem lehet ilyen egyértelműen eldönteni, mert lehet egy csapat normális cigány, vagy egy csapat bűnöző bunkó cigány, az utóbbiaknak a társaságát nyilván nem keresném, meg a gárdisták sem mind egyformák.Mellesleg a skinheadek-et nem igazán nevezném nemzeti érzelműnek, vagy ha igen nem Magyar nemzeti érzelműnek, az ő nemzeti érzelmük inkább egy másik nép iránt irányul, ezen kívül a 95%-uknál ez csupán egy divatjelenség, nincs mögötte semmi.

Megjegyezném, a kérdés provokatív és valójában azt akarja fölmérni, h ki utálja/nem utálja a cigányokat.

2009. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk a Gardistakat nem raktam volna egy kategoriaba skinhead-ekkel...ugyhogy kette kell osszam a valaszt.

1.skinhead-cigany.>Mit mondjak a skinheadek se egy szep latvany...de inkabb nezegetnek 1000 olyat mint 100 ciganyt egy bandaba.

2.Gardista-cigany...Ugye a valasz egyertelmu.

2009. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!