Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnak a "kormánytszidó,...

Bumbi02 kérdése:

Mit szólnak a "kormánytszidó, takarodj libajnaizók" ahhoz hogy az IMF szerint is jól kezeli Magyarország a válságot?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 12:16
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
74%
Azt,hogy az IMF hazudik vagy alkalmatlan felmerni a magyarorszagi helyzetet.
2009. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
35%
Kb. olyan válaszokat fogsz kapni, hogy a kormány kiárusította az országot, az imf bérencei vagyunk... Nem fogják föl.
2009. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
85%
Ha az imf ezt mondta akkor az természetesen úgy is van. Már csak az a kérdés hogy a nemzetközi piac vagy a magyar átlag polgár szempontjából kezeli jól a válságot...
2009. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
72%
Nem az IMF-nek kell ám megfelelni, hanem a magyar embereknek.A nép viszont nem elégedett a kormánnyal.
2009. dec. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
78%

pontosan erről van szó!!!

ami jó az IMF-nek, miért lenne jó az országnak?

2009. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
44%
Ennyi demagóg hozzászólást!!!!! Nem igaz, ha nincs az imf, már tönkre ment volna az ország... És mi a helyzet a lettekkel ott is hazaáruló a kormány, mert betartja az imf követelményeit, hogy ne legyen csőd? Nézzétek már meg milyen állapotban van lettország, mi is ott tartanánk ha nem fordulunk időben pénzért a gonosz imf-hez! Olvassatok gazdasági laokat is ne csak politikait.
2009. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
65%

12:42. Bocs elfelejtettem, hogy az imf egy jótékonysági szervezet, aki szívén viseli a magyar emberek sorsát. Nyilvánvalóan teljesen önzetlenül, mindenféle érdek nélkül segített nekünk, a szerződésekről is azért nem tudunk szinte semmit, nehogy kiderüljön milyen nagylelkűek.

Ha bemegyek egy bankba és hitelt akarok felvenni, akkor a bank teljesen önzetlenül az én érdekeimet fogja nézni és nem a sajátját igaz?

2009. dec. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
77%

Talán ha az utóbbi húsz évben nem lett volna privatizáció (legalábbis nem úgy, hogy 1 Ft-ért jutottak hozzá milliárdokat érő ingatlanokhoz, gyárakhoz, stb.), közbeszerzésen nem kerülne minden százszorosába a valós értéknek, nem hagynák, hogy kétmillió tartson el tízmilló embert, mindenkitől beszednék az adókat (mindenkitől keveset, nem kevéstől sokat), nem lennének offshore cégek, akik kikerülik az adózást, nem adták volna el külföldieknek az összes közüzemi szolgáltatót két forintért, akkor TALÁN, mondom TALÁN NEM LETT VOLNA SZÜKSÉG ARRA, HOGY ELADÓSÍTSÁK MÉG A DÉDUNOKÁINKAT IS.


Inkább ez itt a probléma szerény véleményem szerint.

2009. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
34%
12:42 vagyok. Nem az IMF nem jótékonysági szervezet csak tisztában vannak vele veled ellentétben, hogy ha egy ország bedől kelet-EU ban akkor az az egész kontinensen, sőt a világon is láncreakciót vált ki. ?Mondtam olvass, ne szájalj.
2009. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
62%

Ha nincs...

Ha nincs... az előző 3 kormány (D-209, Táncolj Feri, Libatlvaj), akkor nem kell az IMF-hez fordulni. Remélem tetszik ez a "ha nincs".

Apropó IMF-hitel. 12:42! Téged hogyan támogatott az IMF? Mire költötted az IMF-től kapott hitelt? Mert én speciel adóemelésen kívül semmit sem kaptam tőlük. Nincs, és nem is volt hitelem. A mukahelyem nem kapott abból a forrásból támogatást, az utak nem épültek felénk, a számlavezető bankom nem kapott a támogatásból. Akkor hol a pénz?

2009. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!