Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az igazság abból, hogy a...

Mi az igazság abból, hogy a Gárda "üldözése" miatt távozott Draskovics Miniszter Úr?

Figyelt kérdés
A mór megtette kötelességét? Miért kell mindig lemondania, ha jól végzi munkáját? Visszavonják a "törvényeit"?
2009. dec. 3. 23:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Drazsé sok olyan dolgot is tett ami a fidesznek csípi a szemét. Jönnek a választások jobbnak látta időben odébbállni és besöpörni a jutalmat, egy zsíros pozíciót valahol.

Kíváncsi leszek a fidesz ígért elszámoltatására, meg fogják-e hurcolni az ilyen embereket. Szerintem nem. Van annyi bizalmas info az ő tarsolyában, hogy békén hagyják.

2009. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
semmi
2009. dec. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem azért de mit csinált jól az a nyúlszájú majomzigóta???


Csak meghurcoltatatta az embereket meg szivatta az autósokat, a nagy halakat meg hagyta elúszni, azokra nem mert rámozdulni.


Azoktól az ésszerütlen rendeletektől néha a hajam égnek állt!!


Még ehhez az a tenyérbemászó fej..

Akárhányszor megláttam valahol úgy éreztem szét tudnám csapni mint egy poshadt tököt!!


Hány millát sikkasztott el az is kituntetésekre??

2009. dec. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
Semmi. A nyilas gárdát minden demokratikus országban feloszlatták volna. Hamarabb, mint nálunk.
2009. dec. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, kérdező, de én egy politikusban se bízok, egyszer végre kéne tartani a Parlamentben egy nagytakarítást, és kisöpörni onnan mindenkit, akit megmérgezett a hatalom.
2009. dec. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Semmi, egy jól fizető állás miatt lépett le.
2009. dec. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

"Mi az igazság abból, hogy a Gárda "üldözése" miatt távozott Draskovics Miniszter Úr?"


Semmi.


"Miért kell mindig lemondania, ha jól végzi munkáját?"


Mert kapott egy jobban fizető, ráadásul politikamentes (2010 után is megmaradó) állást a pwc-nél.

2009. dec. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Kapott egy jól fizető állást.Ha a Gárda miatt mondatták volna le,akkor csak azért,mert nem lépett fel határozottabban ellenük.Én is ezért hibáztatom legjobban.
2009. dec. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"az a nyúlszájú majomzigóta" - Lenin-múmia! (Nagyon sok képen a Lenin múmiára emlékeztet.)


Hogy a Gárda "üldözése" miatt? - Könnyen lehet. Ugyanis gyakorlatilag a gárdával szemben is tehetetlen volt, nemcsak a cigánybűnözéssel szemben.


"Miniszter Úr?"

A bűncselekmény elkövetőjét is úr-nak szokás emlegetni a magyar médiában, de azért a nagybetű mégiscsak túlzás!

Magyar ember az úr titulust akkor használja, ha úriemberrel van dolga, vagy kötelező megszólításként, mint a seregben. Ezek szerint te ezt a kérdést utasításra tetted fel ide?

2009. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A háttérben már megvolt a staféta átadás, most a kiszolgálók átkerülnek egy jó posztra, hogy fidesz esetén ne kelljen kirúgni (mert azt ugye nem gondoljuk, hogy a fidesz jogilag bárkit felelősségre szeretne vonni?).
2009. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!