Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én nem lepődök meg azon,...

Csak én nem lepődök meg azon, hogy a katolikus egyház több mint fél évszázada is olyan volt, mint most?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 2. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
ne a 444-ről szedd ezeket a legmegbízhatóbb információkat
2014. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ajánlom ezt tovább olvasni: [link]
2014. febr. 2. 23:10
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Ezek a gaz, náczista papok már óvodákat is csinálnak az üres házakból. Hát én nem tudom, hogy mi lesz itt...
2014. febr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Zsidók, zsidók, zsidók. Már a csapból is csak a zsidó téma folyik. Kit érdekel? Szinte direkt kiharcolják maguknak az ellenszenvet, annyira sajnáltatják magukat a nap 24 órájában. Vagy maradjanak csöndben és próbáljanak egyenlőségben élni (ha már a szocializmus után a liberalizmust is a világra erőltették) vagy ne csodálkoznak, hogy ha egyre többen utálják őket.
2014. febr. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok izraelita. Minden vallást egyformán kártékonynak tartok. Az viszont, hogy a zsidók is képzeletbeli barátban hisznek, még menti fel a katolikus egyházat semmi alól... Vagy azt hogy kalkuláltátok ki, hogy nem utolsó féreg, aki a levelet írta? Vagy szerintetek nem szánalmas a szegény magyar kisgyerekekre hivatkozni, amikor a ház lakóira pár hónappal később halál várt? Az ellen semmit sem tett a helyi egyház, mi több, élvezte az .


Ha el olvasod a levelet és megnézed a keltezést, rajössz: a tulajdonosok még lehet, hogy ki sem költöztek. És még szó nem volt arról, hogy bármilyen szervezet vagy magánszemély megkapná az elrabolt ingatlanokat az egyház szimplán csak lecsapott rá.

2014. febr. 3. 08:13
 6/13 anonim ***** válasza:
A világháború időszakára jellemző, hogy sok dolog még nem volt hivatalosan bejelentve, de az emberek tudtak róla.
2014. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A módszerek sokfélék. De már több ezer évvel ezelőtt rájöttek a vallási vezetők (akár a mezopotámiai, vagy egyiptomi főpapok, de eljuthatunk napjainkig is), hogy a vallás az egyik legkiválóbb érdekérvényesítő lehetőség, ha okosan használják. Az okosság alatt itt az értendő, hogy mindig tudni kell felmérni, hogy az adott helyzetben mi a legjobb cselekvés ahhoz, hogy a legnagyobb hasznot kihozzuk belőle. Utólag pedig mossuk kezeinket.
2014. febr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sürgősen szeretném hozzátenni, mielőtt bárki félreértené. A vallási fő vezetőkről beszéltem, és nem a vallást gyakorlókról. Alapvető e kettőt megkülönböztetni!
2014. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

Az egyházak és a vallás feladata a nép szellemi nyomorban tartása és osztályharcos jellegének megsemmisítése. A sorsukba beletörődő birkákat nevelnek az emberekből, miközben a felsőbb osztályok jól élnek. Ez nem 50 éves, hanem évezredes küldetése a vallásoknak, nem csak a katyolikusnak.


Mellesleg legújabb hír: Egy katolikus pap vezetett sélsőjobboldali halálosztagot Kolumbiában. Keress rá.

2014. febr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Utolsónak üzenem, az izraeli vezetés pedig 12 éves palesztin gyerekeket gyilkol. Hány zsidó vallási vezető emelte fel a hangját ez ügyben? Semmivel nem jobban a zsidók.
2014. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!