Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelenthet a számunkra az...

Mit jelenthet a számunkra az új világrend? Jót vagy rosszat?

2009. dec. 6. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Cejtgejszt...
2009. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Álmodozásnak elég jó,de soha nem fog megvalósulni.
2009. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rosszat
2009. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosabban zájtgájszt
2009. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

David Icke köztudottan elmebeteg, a filmecske tartalma pedig a szokásos globáliselites paranoid baromság.


Lehet, hogy kellenének középiskolás szinten felvilágosító kurzusok, ahol meg lehetne tanulni legalább elemi szinten szétválasztani a tiszta kreténséget az értelmes gondolatmenetektől. Mondjuk egy átlagosan művelt 16-18 éves már simán szét tudja ezeket választani, de az, aki sohasem olvas, az nyilván túl butácska ehhez. Nekik kellene valami túlélőkurzus logikából, és akkor kevesebb lenne a világösszeesküvéselmélet-hívő, a csodadoktorok és csodapolitikusok által rászedhető, átverhető ember.

2009. dec. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

szeintem ezt igy elöre nehéz megmondani.

mert:

-az uj világrendröl eddig csak negativ videokat láttam..

(ha azok a bemutatott film szerint lesznek,akkor jó nagy xar ban van mindenki..)

-a zeitgeist-röl viszont csak pozitiv vélemények vannak a neten..


irni és videot csinálni szerintem bárki tud..

2010. márc. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rosszat, totális megfigyelés és rabszolgaság, nem mintha még nem ez lenne, de ez durvább lesz és sok más... :S
2010. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!