Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért álmodtam Morvai Krisztin...

Miért álmodtam Morvai Krisztinával?

Figyelt kérdés
Nagyon dúrva volt. Olyan volt mint a legszemetebb tanárom általánosban, és rettegtem tőle, valami vezér volt, de káosz volt meg ilenek, pedig jobbikos vagyok meg az egész család. Basszus már rég álmdtam ilyen durvát. Azért Jobbikos maradok. De azért durva.
2009. dec. 7. 17:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Az agyad így dolgozta fel az előző napi eseményeket, ne aggódj nem jelent semmit.
2009. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Van egy kis szado-mazo hajlamod vagy mi?

Bevállalnám Krisztinát, nem csúnya, és elég érett.

Még mondanám is neki hogy legyen szigorú!

Pfhuuu, nem is lenne rossz!

2009. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%

Biztosan sokat nézted a HAZAÁRULÓ! című horrorfilmet Balóné Morvai Barbie főszereplésével.


[link]

2009. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Biztosan sokat nézted a HAZAÁRULÓ! című horrorfilmet


Miért? Akik eddig az országot képesek voltak az önös érdekeik miatt így elk.ni azok nem hazaárulók?

2009. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
Minden rendes pszichothriller úgy kezdődik, hogy harmónia, béke és nyugalom árad mindenből, csupa mosoly és kellem mindenki, majd egyszer csak beüt a ménkő, és lehullik az álarc.. :D
2009. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tetszik neked? ^^
2009. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
általában arról álmodik az ember, amivel sokat foglalkozik ébren :) biztos sok morvais vidit néztél :)
2009. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az álom az alvás során jelentkező mentális tevékenység, aminek mindig van pszichológiai jelentése.


Freud alapján azt mondanám, hogy ez az álom valami elfojtott indulatból ered. Hogy mi ez az elfojtott indulat, az jó kérdés.


Milyen érzéseket táplálsz a Haza/Nemet új Nagyasszonyával kapcsolatban? :)

2009. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igaz amit az előzők leírtak.(az álomról, nem a feltételes Morvai vonzalomról) Azt szokták mondani, ha rosszat álmodsz akkor valami jó történik veled a valóságban és fordítva.
2009. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
29%
Az a sötét nő csak sötét álmokban szerepel.
2009. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!