Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz is a nagytőke kegyeit...

A Fidesz is a nagytőke kegyeit keresi?

Figyelt kérdés

Sajnos ha ezen az úton megyünk tovább az csak újabb IMF hiteleket jelent, és nem a gazdaság átstrukturálását. Az pedig végzetes lesz, bár mit is mond a Fidesz.


[link]


2009. dec. 7. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
szavazz a jobbikra. A fidesz a kisembereket támogatja,nem a vállalkozókat
2009. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A fidesz a kisembereket támogatja,nem a vállalkozókat


A Fidesz? Ne röhögtess!

A Fidesz soha nem támogatta a bérből-fizetésből élőket.

Most sem azokat támogatja csak azzal kampányol.

Az adócsökkentés, önmagában 1 új munkahelyet nem eredményez csak a közepes és nagy vállalkozókat gazdagítja. Te mint alkalmazott 1FT sem fogysz látni belőle.

Emlékezz a 2000es 2. költségvetésükre, mivel az első az 2éves volt!

Úgy csökkentettek adót hogy a marginális kulcsokkal el is vették és csak a középosztály jár jól, annak is a felsőszéle. Ne remélj barátom!

2009. dec. 7. 19:05
 3/10 anonim ***** válasza:

"A Fidesz a kisembereket támogatja"


Ez is jó vicc. Legfeljebb szóban, amióta ellenzékben van. Amikor kormányon voltak, valahogyan csak a polgárok jutottak az eszükbe (polgár = jól kereső középosztálybeli, 3 gyerekkel, 4 kerékkel és 5 szobával), a minimálbéren élőkről, a munkanélküliekről és a kisnyugdíjasokról nagyon elfeledkeztek...

2009. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez az emberek, fogjunk össze a tőke hatalma ellen, ahogy már Marx, és Lenin is megmondta, éljen a kommunizmus!!


http://www.youtube.com/watch?v=91kdwxFsthI&feature=related

2009. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez az emberek, fogjunk össze a tőke hatalma ellen, ahogy már Marx, és Lenin is megmondta, éljen a kommunizmus!!


Te beteg vagy!

Ki beszélt a tőke ellen, de a globális és multi tőke, kinek hiányzik? Több kárt csinál mint hasznot!


Neked milyen hasznot hozott? Vagy a környezetednek? Vagy nem látszik eléggé az országon hogy észre vedd?

2009. dec. 7. 22:40
 6/10 anonim ***** válasza:

"Te beteg vagy!

Ki beszélt a tőke ellen, de a globális és multi tőke, kinek hiányzik? Több kárt csinál mint hasznot!


Neked milyen hasznot hozott? Vagy a környezetednek? Vagy nem látszik eléggé az országon hogy észre vedd?

" Dehát kedves elvtársam, én is épp ezt mondom, hogy elég abból, hogy a tőke kizsákmányolja a munkásosztályt! Tegyünk ellene, kergessük el a tőkéseket, a kulákokat, és biztosítsunk jobblétet a munkásosztálynak, és a parasztságnak!

2009. dec. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Dehát kedves elvtársam, én is épp ezt mondom, hogy elég abból, hogy a tőke kizsákmányolja a munkásosztályt! Tegyünk ellene, kergessük el a tőkéseket, a kulákokat, és biztosítsunk jobblétet a munkásosztálynak, és a parasztságnak!"


Betegek vagytok a kommunizmus tette tönkre az országot a 40 év alatt mennyivel jobb ha egy diktatura zsákmányol ki amit tanulatlan, befolyásolható, "munkások" irányítanak, leszoktatnak a gondolkodásrol csak az ilyen üres frázisokatmondogatjátok h kizsákmányol a tőke, persze h ezt teszi mert engedjük.

Amúgy nem értem miért most sírjátok vissza a kommunizmust amikor már 8 éve az van mszmp utódpártja irányít, láthatjuk mire jutottunk vele.


A kérdésre válaszolva a fidesz nem a nagytőke kegyeit keresi. IMf hitelre meg persze h lesz szügság bármeik párt is nyer nem tudna annélkül tennni semmit csak az a nem mindegy hogy mire és hogyan használják fel az ország pítésére vagy a leépítésére.

2009. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21:44: Könnyesre nevettem magam az ironikus válaszodon (remélem ironikus, mert akkor magam a tökély!)

Aki nem érti, annak meg már úgyis mind1.

Előre elvtársak!

2009. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21:44-es vagyok, természetesen irónia volt:)
2009. dec. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

21:20: Ok, 99% biztos voltam benne, de így már 100%. :D

Halálra nevettem magam! Még1x kösz. :D

2009. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!