Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem úgy, h a pártok...

Csak én érzem úgy, h a pártok ezen az oldalon is készülnek a választásra?

Figyelt kérdés
Egyre több a tesztkérdés...
2009. dec. 7. 19:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Ezzel nem vagy egyedül. Főleg a Jobbik veri a tamtamot, de nagyon amatőr módon. Szerintem az egyszerű stílusú és színvonalú csinovnyikjaik több embert ijesztettek el a pártjuktól, mint amennyi követőt szereztek neki a kampányolásukkal.
2009. dec. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem, ez teljesen érezhető.

Kiegészíteném: különösen EGY párt...

2009. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

A jobbikba vannak akik nem valók ez biztos.

De az MSZP örülhet ha bejut. A Fidesz meg ha nem verik agyon az emberek mikor kiderül hogy semmi változást nem akar. Az MDF-SZDSZ jelentéktelen. Szóval minden emberi lépték szerint, főleg ha a jó ízlést is és minden emberi számítást is alapul veszünk, csak a jobbik marad! Ahhhhhhh Ahhhhh !!!

2009. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
A Jobbik a legagresszívabb,de remélem,hogy éppen ezért nem lesz nagy sikerük a választásokon.
2009. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

paranoiásak vagytok.

én minimum 10 kérdést feltettem már ami a jobbikkal vagy a cigánysággal kapcsolatos.


ezek közül a nagy részére beugatott 1-2 segg, hogy "bújtatott jobbikos kérdés"

2009. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó..,meglepődsz majd,hogy jövőre a Jobbik milyen fölénnyel fog bejutni a Parlamentbe..!Már tartogatok is egy kérdést a tarsolyomban a választási eredmények kihirdetésének éjszakájára..:P
2009. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jah,akkor az utolsó elöttinek szántam...
2009. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Az a helyzet hogy én mint buta jobbikos, sokszor tettem már fel a kérdést.


Miért szavazol a preferált pártodra, mit vársz tőle, miben támogatnád, de soha nem jön válasz!


Úgy hogy nekem ne adják elő magukat, a nagyműveltségű és éles gondolkodású emberek, mert kicsinyek mint a porszem, és csak akkor van hangjuk ha rasszistázni kell.


Nincsenek érveik, sem elképzeléseik, az önálló gondolatot meg a számra sem merem venni.

2009. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem készül semmilyen párt, csak a szimpatizánsok kérdezgetnek és válaszolnak.

A választásokhoz:

Győzzőn A Jobbik! :) (mindenki úgy érti, ahogy akarja)

2009. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
19:30 A jobbik momentán sehol sincs hogy maradhatna. Az pedig sok raszista piás embert meg tiniket, egyetemistákat bepaliznak attól még nem fognak hatalomra kerülni. Arról nem is beszélve hogy minél több nyilványoságot kapnak annál több embert ilyesztenek el, vagy annál több jön rá milyen sületlenek az elképzeléseik. vannak.
2009. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!