Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy mi magyaro...

Hogy lehet az, hogy mi magyarok soha semmit nem teszünk? Hogy hagyhatjuk és nézhetjük tétlenül, hogy eladják a fejünk fölül az országot? Már egy nyoromorult gyárunk sincs, hogy várnak mégis javulást és termelést az országtól? És ezt mi miért hagyjuk?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 21:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
33%
Csinálj forradalmat.
2009. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
sajnos a kisember nem sok mindent tehet
2009. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Mert itt túl sok embernek nyílt már fel a szeme, mindenki tudja, hogy milyen jó az amit a bálványozott politikusa mond
2009. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Igen ezen én is csodálkozom,hogy meddig tűrnek még a magyarok??Külföldön lehet látni,hogy tüntetnek minden ellen ami nem tetszik a népnek..,mi meg hagyjuk!:@

Sztem a maradék önbizalmát is elvették a magyaroknak..,azért nem történik itt semmi..!Emlékszel mit mondott Fletó..:"Merjünk kicsik lenni!" Hát nem p@fátlan!

2009. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
külföldön elég sok mindent lehet látni, én nem a tüntetéseket emelném ki mint példaérték első sorban....
2009. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Most már mindegy. Mit nem akarsz még hagyni? És miért nem merült fel ez a kérdés mondjuk 15 éve, amikor még talán lett volna miről beszélni?
2009. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
15 éve az emberek még abban bíztak, hogy jön valami jobb... Na most már látjuk mi is lett ez a jobb... De amíg mindenki úgy áll hozzá, hogy mit lehet tenni már késő és én csak egy kis ember vagyok addig semmi nem változik... De miért tűrjük? Ez az ország ilyen kis, jelentéktelen emberekből áll, akiknek a fele alig él meg így válság idején, de még se nyitja ki a száját...
2009. dec. 7. 21:47
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk alapíts egy gyárat...
2009. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Már értem! Mert ebben az országban csak olyanok élnek, mint te meg az első! Akik, ha feltesznek végre egy értelmes kérdést, akkor ahelyett, hogy elgondolkoznának és esetleg egy értelmes témában véleményt mondanának csak, annyit bírnak kiírni, hogy alapíts gyárat meg csinálj forradalmat... Nehezetekre esne egy kicsit elgondolkodni kis hazánk dolgain, amin a ti jövőtök is múlni fog?!
2009. dec. 7. 22:08
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

Egyszerű.

Mert addig amíg nem a magyarok lesznek a N1 ok, Magyarországon, amíg nem lesznek a politikusok visszahívhatók és büntethetők, amíg a külföldi lapok döntik el hogy nekünk mi a jó, amíg a politikában nincs súlya s szónak, amíg a külföldiek előnyösebb helyzetben vannak mint a magyarok a saját hazájukban, amíg csak választó gépek vagyunk és felejthetőek a választásoknak a más napján, amikor egyből a lobbié lesz a főszerep. Addig semmi nem fog változni. Én igazán nem vagyok sem erőszakos sem vérszomjas.

Sőt ha lenne hitem a parlamenti elitben, és tényleg azt látnám hogy valami újat élhetőt akarna, és nem vágnám hogy megint csak a hülyítés megy a színfalak mögött. Akkor a számonkérés sem igazán érdekelne. De sajnos egyre világosabb hogy amíg nem fog vér folyni, és emberek köteleken csüngeni, addig nem változik semmi. Nem a hazaszeretet vagy a tisztesség, ami változtathat a politikusokon, hanem a félelem, sajnos.


Annyira egyszerű lenne rendbe tenni az országot, csak sajnos a szándék hiányzik.

2009. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!