Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cigányok félnek a skinheadek...

Funktasztikus kérdése:

A cigányok félnek a skinheadektöl?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 00:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%
Attól függ, hogy a két csoport tagjai egymáshoz viszonyítva milyen arányban vannak jelen a tér egy behatárolt részén.
2009. dec. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg jobban tartanak tőlük, mint az átlag emberektől. Persze az is kérdés, milyen cigányok. Azok a családok, akik nem balhésak (vannak ilyenek is persze), azok nyilván félnek tőlük, igen. De ha egy cigány csoport direkt randalírozni, vagy verekedni akar, szerintem nekik eléggé mindegy.
2009. dec. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy nekik sem mert a skineknél is van annyi összetartás ha megvernek egyet a cigányok akkor csapatostól mennek vissza,és a cigányok alapvetően gyávák soha nem mennek 1 az 1 ben és lehetőleg mindig alattomosan oldalról vagy hátulról támadnak de azt is csak akkor ha többen vannak.félnek tőlük.
2009. dec. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
79%
Maligánfok függő!
2009. dec. 8. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
28%
Ismerek elég sok skint, de ezek mind viszonylag távol laknak a cigányoktól. Bizonyos távon belül nem mernek skinhedek lenni. Vidéken, pesten nem tudom hogy van.
2009. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
vagyias ez van vidéken. pesten nem tudom hogy van
2009. dec. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az mindkét csopottal úgy van, hogy aki egyedül van az fél, akik bandában vannak azok nem. Ha két egyforma méretű csoport van egymással szemben, akkor nem tudom.
2009. dec. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, egyedül senki nem megy neki egy 10-20 fős társaságnak, akár skinhead akár cigány!

És ez szerintem nem gyávaság ilyen téren, hanem józan ész.

2009. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom szerint a cigányok 2 dologtól félnek igazán:

1. a nagy kutyáktól,főleg ha egyedül vannak,még akkor is fosnak ha a kutya látszólag jobban fél mint az emberünk.

2. Ukrán/orosz maffia,ennek a szónak a hallatára szinte megdermednek,és még társaságban is elindul a susmus.


Szóval szerintem nem félnek a skinektől annyira mint egyesek állítják. Persze én örülnék neki ha félnének,így nekem is kevésbé kéne tartanom tőlük(a cigóktól).

2009. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
25%
dikma....kitu?? skinyhed meg a svajci garda...mi nem filunk senkitu
2009. dec. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!