Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan ered ez az ócska...

Honnan ered ez az ócska összeesküvés-elmélet és ki az a hülye, aki elhiszi?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, h a Jobbik majd ha esetleg hatalomra jut akkor majd jól kiirtja a cigányokat meg a zsidókat.

Nevetséges, eleve nem néznének tétlenül más hatalmak, másrészt ehhez nem kevés pénz kell, h végigvigyék.

Azzal meg megint szeretnek jönni, h a Jobbik programja megvalósíthatatlan, már ami a gazdasági részt illeti.

Na szal akkor most el kellene dönteni h melyik, mert a kettő együtt nem megy.

Az antifák miért ilyen bambák?

Ennyire jó rettegni?

Sok pénz van belőle?

Esetleg az ostoba, írni nem tudó cigány szavazókra pályáznak?



2014. márc. 7. 08:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
55%

"A cigány kérdést hogy akarja megoldani?

Felállítani a csendőrséget, a gyerekeket elvenni a szülőktől és kollégiumban nevelni."

Ez sem megoldás, mert a vér nem válik vízzé, a cigányokban genetikailag benne van a bűnözésre való hajlam, de még mindig jobb, mint segéllyel tömni őket.


"A csendőrség felállításához többezer milliárdra lenne szükség."

Utánaszámoltál, vagy csak hasraütve mondtál egy számot? Szerintem utóbbi.


"Mind csak azért, hogy terrorban tarthassák a cigányokat."

Nem azért, hanem hogy a cigányok ne tartsák terrorban az embereket, ahogy most.


"Az nem munka, amit közmunkának neveznek, csak felesleges időtöltés. Ebből nem lehet megélni."

A közmunkát ne úgy képzeld el, ahogy a Fidesz csinálja! Az valóban felesleges időtöltés. A Jobbik nem adna segélyt annak, aki nem dolgozik ténylegesen a közmunkán. Sok cigány inkább lemondana a segélyről, mint h dolgozni kelljen, így még spórolnánk is.


"Ha elvégzik a 8 általánost, akkor honnan biztosítanak nekik munkát? Hogyan érik el, hogy be tudjanak illeszkedni a társadalomba?"

Sehogy, cigányok esetében ezt nem lehet elérni. Ebben én sem értek egyet a Jobbikkal.

2014. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Mivel érdemi dolgokba nem tudnak belekötni, így kénytelenek koholni. mivel a kezükben van a média, így a jobbikról pl tv-ben nem is nagyon hallasz, ha hallasz akkor pedig a fentiekben kifejtett negatív jelzőket, illetve marhaságokat.

Így kell lejáratni olyat akin amúgy nem találsz fogást.

2014. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
77%

"Hogyan érik el, hogy be tudjanak illeszkedni a társadalomba?"


Ez két szempontból vizsgálható. Egyrészt a társadalom előítéleteit kell megszüntetni, de ezt csak úgy tudod megtenni ha az azt kiváltó okot megszünteted. Éppen ezért érdeke a cigányságnak is az, hogy a cigánybűnözők ellen fellépjen határozottan a társadalom.

Másrészről a cigányság feladata az, hogy intágrálódjon a társadalomba, felvegye a szokásait, a többségi társadalom szabályai szerint éljen.

Ha ez a kettő adott akkor a társadalom teljes jogú tagjai tudnak lenni, hiszen megszűnnek az előítéletek okai.


Jelenleg ennek az ellenkezője történik, a társadalomra erőltetik rá, hogy alkalmazkodjon egy kisebbséghez, a bűnözőket segítik, ingyenélésre bíztatnak.

2014. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 tetro ***** válasza:
43%

"Igaz, a Jobbiknak van olyan politikusa, aki egy nyilvános beszédben gázkamrákat ígért, de ezt úgyse fogják megvalósítani."

WTF?!

Van egy nyíltan rasszista, melegellenes, meg úgy egyáltalán minden ellenes, ami nem ő párt, de úgyse fogják megvalósítani, amit folyton sugalmaznak. Ne haragudj, de én pl nehezen nyelem le, hogy a gázkamrázás csak szalonzsidózás...

2014. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 tetro ***** válasza:
60%
A cigáynság lépjen fel a cigánybűnözők ellen? Ezt mégis hogyan kell elképzelni? Józsika ellop egy biciklit a VIII. kerben. Kolompár József salgótarjáni 72 éves nyugdíjas negyven évig bányász, hogyan lépjen fel ellene? Miért az ő feladata ez?
2014. márc. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Andizsuzsi ***** válasza:

Én valóban nem tudom értelmezni a kérdést.


"Nevetséges, eleve nem néznének tétlenül más hatalmak"


A Jobbik programjában szerepel, Vona nemrég egy választási fórumon beszélt róla, hogy visszavezetnék a halálbüntetést. Ezt az általunk is aláírt nemzetközi egyezmények tiltják.

Vagyis a Jobbik szembe megy ezekkel az egyezményekkel? Ezt sem néznék tétlenül más hatalmak. Akkor most mi van?

2014. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

"Igaz, a Jobbiknak van olyan politikusa, aki egy nyilvános beszédben gázkamrákat ígért, de ezt úgyse fogják megvalósítani."

Ha nem valositja meg, akkor hazudik. Minek szavazni olyasvalakire, akinek

az igeretei nem tetszenek

az igereteket ugy sem fogja megvalositani.

2014. márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

"Ez sem megoldás, mert a vér nem válik vízzé, a cigányokban genetikailag benne van a bűnözésre való hajlam, de még mindig jobb, mint segéllyel tömni őket."


Kérlek, mutasd meg azt a gént, amelyik a bűnözéséért felelős...

2014. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Hűha, nagy fogást találtam, ha már ilyen All Star gála került megrendezésre.

Tehát a kérdés továbbra is aktuális:

Honnan ered és ki hiszi el ezt a baromságot, h a Jobbikosok valódi cigánypecsenyét fognak lakmározni?

Mutassátok meg, hol van leírva, h deportálva lesznek a cigók meg a zsidók.

Holmi saját találgatásokra nem vagyok kíváncsi....

Ennyi erővel a balosok is deportálni akarják és kész, mert én azt mondtam;)

2014. márc. 7. 12:14
 20/30 anonim ***** válasza:
7%

"Felállítani a csendőrséget, a gyerekeket elvenni a szülőktől és kollégiumban nevelni." "


Ezaz!!! Vissza a múltba!!

2014. márc. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!