Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a különbség a Napi Gazdaság...

Mi a különbség a Napi Gazdaság.hu és a Napi.hu weboldalak között?

Figyelt kérdés

Sokáig azt hittem, hogy a Napi Gazdaság Online ( [link] a megjelenő lap internetes megfelelője.De rájöttem, hogy létezik egy Napi.hu nevű weboldal is ( [link]

A Wikipédia úgy ír a kettőről, mintha ugyanaz lenne.A Napi.hu egyik újságíróját, Szakonyi Pétert mint baloldali újságírót hívták meg a hírTV egyik vitaműsorába állandó vendégként, Zuschlag múltheti interjúja kapcsán pedig a 444 nevezte a Napi Gazdaság Online hírportált jobboldalinak.

Van valakinek bővebb információja erről, rálátása, aki meg tudná mondani, hogy melyik micsoda, és milyen összefüggés van - ha van - a két napi nevü weboldal között?



2014. márc. 18. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
A domain whois adatok alapján 2 különböző cég regisztrálta, nem közös a szerverük, tehát pusztán ezen adatok alapján semmi közük egymáshoz. A többit nem tudom.
2014. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!