Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Senkit nem zavar a párhuzam?

Senkit nem zavar a párhuzam?

Figyelt kérdés

Ez már nevetséges!

[link]

[link]


2009. dec. 17. 11:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%
külön-külön is nevetséges ez a két oldal, de a párhuzam nem zavar, mert nem olvasom őket.
2009. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
27%
Az a nevetséges, aki ilyen oldalkat olvas, és még hisz is nekik!
2009. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

külön-külön is nevetséges ez a két oldal, de a párhuzam nem zavar, mert nem olvasom őket.


Hát igen, nagyon nevetséges az hogy már a parlamentből is ki van tiltva a kereszténység egy fontos jelképe a karácsonyfa, és az is furcsa hogy Jeruzsálem egy „keresztény részében” karácsonyfát állít egy Európai cég a kirakatában, milyen rasszista megnyilvánulásokat okoz a zsidókban.


Lehet hogy ez a két lap nem a legjobb, de legalább híreket írnak és nem csak elhallgatnak!

2009. dec. 17. 11:55
 4/29 anonim ***** válasza:
38%

Érdekesebb a párhuzam a Zsurucinfó cikkében idézett zsidó nacionalisták és a jobbikosok gondolkodása között.


"Amikor én ilyen sok keresztény szimbólumot látok az én országomban, akkor majdnem szétrobbanok. Milyen hülye a mi népünk, erkölcsi értékek nélkül és büszkeség nélkül" - mondja az izraeli szélsőséges. Helyettesítsd be a 'keresztény' szót a 'zsidó'-val vagy a 'cigány'-nyal, és kész a jobbikos.

2009. dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Az a nevetséges, aki ilyen oldalkat olvas, és még hisz is nekik!


És az indexen érlelődő tudatosság és információ hiány az mi?

Én olvasok mindent, és nem az érdekel hogy ki írta, hanem hogy legyenek a gondolataimnak alternatívái.

2009. dec. 17. 12:00
 6/29 anonim ***** válasza:
23%

"legyenek a gondolataimnak alternatívái"


Alternatívák, persze. Ezt te mondod, aki két műszakban nyomatja it az egyik párt propagandáját.

2009. dec. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
57%
Ezek a szélsőjobboldali weboldalak nem mindig tükrözik a valóságot, sőt szinte soha.
2009. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
38%

"Ezek a szélsőjobboldali weboldalak nem mindig tükrözik a valóságot"


Megnéztem a zsurucinfó által hivatkozott cikket. Egy spanyol áruház Izraelben tényleg karácsonyi díszben áll. Ezen néhányan megütköztek, mondván, miért nem utal semmi a hanukára.


Képzelheted, ha valamelyik áruház Budapesten kizárólag zsidó szimbólumokat jelenítene meg a karáncsonyi szezonban, akkor micsoda ajvékolást csapnának zsurucék.

2009. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Amikor én ilyen sok keresztény szimbólumot látok az én országomban, akkor majdnem


Ezzel a felfogással csak egy a baj!

Az hogy Jeruzsálem kitilthatja otthonról a jelképet egy dolog, de hogy innen is?

De mutass már példát amikor a menórát tiltják ki itt valahonnan, nem hogy az izraeli törvényhozás épületéből! Nem is értem hogy miként lehet összehasonlítani.

A jobbik és minden jóérzésű ember az ellen lép fel hogy a zsidók ne akarjanak korlátozni a saját hazánkban és lesz@rja hogy Jeruzsálemben mit csinálnak a zsidók maguk közözz. Persze a kettősmérce nem feltűnő!

Persze azt sem értem hogy ha gyökereink, mint a kereszténység ennyire zavar akkor miért kellene a többségnek a magyaroknak elfogadni téged? Nem lenne egyszerűbb ha elköltöznél oda ahol nincsenek ilyen jelképek? Vagy rá akarod kényszeríteni a többségre az akaratod?

2009. dec. 17. 12:11
 10/29 anonim ***** válasza:
37%

"Jeruzsálem kitilthatja otthonról a jelképet egy dolog, de hogy innen is?"


Kitiltották, szаrarcú? Nem. A cikkben az van, hogy ott van az áruház, benne karácsonyfaágakkal, és néhány zsidó fintorog, hogy meg sem említik a hanukát.


Képzeld el, hogy az egyik áruházban csak menórák és zsidócsillagok lógnak az adventi időszakban minden ablakban. Karácsonyra való utalás nincs. Hogy reagálna a Jobbik? Zsidó megszállás! Végünk van! Stb.


"Jeruzsálem" nem "tiltott ki" semmit, hanem néhányan Jeruzsálemben intoleránsak voltak. Hülye intoleráns csürhe ott is van, akárcsak itt. Itt Jobbiknak hívják, ott meg mondjuk ישראל ביתנו‎-nak. Idióták mindenhol vannak, pl. te vagy az egyik.

2009. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!