Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2010. ben és idén is 2/3 dal...

2010. ben és idén is 2/3 dal győz a Fidesz. Milyen politikai változást fog ez jelenteni a többi parlamenti párt részére?

Figyelt kérdés
Mennyiben fog változni a későbbi politikai ideológiájuk és irányelvük, pl a 2018as választások előkészítésére?

#FIDESZ #többi párt
2014. ápr. 4. 13:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Végre lesz egyre több munkahely. Ha van munka, van pénz.


De figyelj, mindjárt jönnek majd a kis Jobbikosok, és/vagy komcsik, oszt' lehurrognak.

2014. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
várom az értelmes hozzászólásokat, tőlük is, ha nem megy, majd törli az oldal.
2014. ápr. 4. 13:21
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Én már nem vagyok egyik párt híve sem.

De szerintem most nem fognak 2/3 -al győzni. Sokan kiábrándultak belőlük, többek között én is. Már ott tartok hogy egyik pártnak sem hiszek.

Ez a 2/3 2010 után iszonyú nagy lovat adott alájuk, ha szintén így nyernének az nekünk egyszerű polgároknak nem lenne jó.

2014. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

#1 pár dologban tévedsz.


Közmunka és külföldi munka nem egyenlő a munkahelyteremtéssel.

Az Összefogás nem egyenlő a komcsikkal.

A

2014. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha már előre tudod az eredményt, azt nem győzelemnek, hanem csalásnak szokás nevezni.
2014. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

több közvélemény kutató is ezt írja.

nem tudom , miért olyan nehéz ezt belátni, hogy megint a társadalom többsége az ő gazdasági politikájukat és vezetésüket szavazza meg.

2014. ápr. 4. 13:52
 7/13 anonim ***** válasza:

Az hogy valahol ezt írják még közel sem biztos. Majd hétfőn lehet biztos dolgot mondani.

Én azzal sem értek egyet hogy azért mert a közvélemény kutatók azt mondják az úgy is lesz. Lehet hogy én nyilatkozom hogy gipsz jakabra szavazok de a valóságban vasárnap el sem megyek, vagy meggondolom magam. Szóval a közvélemény kutatás sem teljes körű hisz engem nem kérdeztek meg. Ha meg nem teljes körű akkor meg nem lehet biztosra mondani semmit. Lehet az az országrész, megye város amit felmértek fidesz párti, és vannak olyan részek amelyek nem azok.

2014. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

"ffffffuuuuuu nevű felhasználó válasza:


#1 pár dologban tévedsz.


Közmunka és külföldi munka nem egyenlő a munkahelyteremtéssel.

Az Összefogás nem egyenlő a komcsikkal. "



Inkább otthon ülnél és várnád a segélyt??? Ember dolgozz meg a pénzedért!


külföldi munka???

Jó kaland, jó fizetés.... Sok fiatal rájött arra, hogy itthon nem tudja megteremteni azt ami egy családhoz kell...

Ezen sem a szocik, sem a Fidesz nem fog tudni segíteni sajnos...Innentől kezdve ez csak egy kampányfogás semmi több...Lengyelek, románok stb sokkal többen vándorolnak el a hazájukból!!!

2014. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

ahogy az 53%os mondja .

de már én nem akartam leírni, majd lesz aki még leírja.

2014. ápr. 4. 14:27
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Megint nyer a Fidesz, az ellenfeleit pedig úgy szétveri, hogy 1000 évig Fideszes egypártrendszer lesz.
2014. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!