Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek megosszam a...

Szerintetek megosszam a szavazatom holnap úgy hogy az Összefogásra szavazom egyéniben és az LMP-re listán vagy mindkettőt adjam az Összefogásra?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Inkább mindkettőt az LMP-re.
2014. ápr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
annak nem lenne értelme, 1 annyira nem értek velük egyet, 2. egyéniben ha rájuk adom csak a fideszt erősítem
2014. ápr. 5. 12:29
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Mindkettőt a Jobbikra ikszeld.
2014. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 T-55 2.0 ***** válasza:
100%
Ne oszd meg.
2014. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne másoktól kérj véleményt ebben, arra szavazz, aki szerinted legjobban képviselne.


Az Összefogásnak is szüksége van a listás szavazatra is, ezt nem változtatja meg a tény, hogy az LMP a bejutási küszöbön billeg.

2014. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3as, a jobbikos elme "ragyogása", köszönjük... nem ez volt a kérdés, olvasni tudj már bm legalább...
2014. ápr. 5. 12:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dilemma gyötör pont. Végül arra jutottam hogy az LMP-nek is nagyban köszönhetjük Orbán meglévő 2/3-adát. Másfelől meg a demokrácia helyreállítása fontosabb most ennek az országnak mindennél. És nem vagyok meggyőzödve hogy nem tudnának koalícióra lépni a Fidesszel az LMP-sek.

Másfelől meg én is a többpárti (sokpárti: kb 6)parlament híve vagyok. És lehet esély egy Kormányváltók-LMP együttkormányzásra is.

Egyet jól tudunk hogy egyéniben biztos elvész az LMP-s voks.

Sőt ha az LMP-sek egyéniben átszavaznának az Összefogás-Kormányváltókra már beljebb lenne minden.

(sajnos nálunk az LMP-s hölgy nagyon szimpatikus, de az Összefogás jelöltre nehezen szavazok.)

2014. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
LMP lista, egyéni Összefogás én is így fogok tenni. Legszívesebben mind a kettőt az LMP-re tenném , de az szavazat pazarlás.
2014. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te az MSZP-Együtt-DK-PM-Liberálisok Összefogására gondolsz, vagy az Összefogás Pártra? Mert viccesen van Összefogás Párt és Együtt 2014 Párt is, és egyik sem a Mesterházi-Bajnai-Gyurcsány trió pártja. Szóval figyelj, hogy mit húzol be.
2014. ápr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne oszd meg szerintem, én sem fogom. Lmp-re már csak azért sem szavaznék, mert nincs akkora tábora, hogy esélye legyen győzni. Így pedig csak a helyet foglalná feleslegesen.

A Jobbikról pedig szó nem volt a kérdésben, fel sem merült. Biztos nem ok nélkül, ahogy nálam sem.

2014. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!