Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavaztál és miért?

Kire szavaztál és miért?

Figyelt kérdés
Kifejtett véleményekre vagyok kíváncsi.

2014. ápr. 6. 16:33
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

"Jobbik, mert nem vagyok csökevényes."


De pedig az vagy. Meggyőződésem, hogy csak bigott emberek szavaznak a Jobbikra akik képtelenek levenni a szemellenzőt.


"Még nem szavaztam.Egyenlőre nem tudom kire szavazok,csak azt tudom,hogy a Fideszre nem."


Miért mész akkor szavazni? Természetesen a döntés a tiéd, de véleményem szerint így nincs sok értelme.


"Reggel Vona Gabiékra, mert imádom őket!!

21F"


Szóval a Jobbikra, remélhetőleg minél előbb elszáll imádatod és gondolataid megnyílnak a logika és racionalitás előtt.


"Igen. A cél, hogy bármire, csak ne a Fideszre/meg MSZP-re.."


Az "igen" válasz a kérdésemre sehogy sem értelmezhető. Akkor a te szavazatod sem értékelhető, a választás mögötti eszmerendszer sínyli meg.


"Jobbikra szavaztam mert már elegem van a Fidesz és az MSZP munkáiból."


Ennyi? Ennyit tudsz érdemben írni? Elégedetlenséged ennyiben kimerül?


"Listán Kormányváltás, egyéniben Fidesz."


Az úgy szép párosítás. Az egyik már rég elbukott (gondolom rövidtávú a memóriád), a másik pedig sikerrel hülyíti az embereket.


"Természetesen a Jobbikra,úgy ahogy a családom is.Mert szeretnénk egy szebb jövőt!"


Akkor nem értem, a kettőt hogyan hoztátok össze? Értem én, hogy "Szebb jövő" kifejezés nálatok olyan mint a kommunistáknál a "tiszteletem elvtárs", de ettől a Jobbik nem egyenlő a szebb jövővel. Természetesen ez az én véleményem.


"Jobbik, mert tetszik a programjuk, meg maga az egész kampány, a Fideszé nem, pedig azt fejből tudom."


Szóval célba ért a propagandájuk.

2014. ápr. 6. 16:50
 12/30 anonim ***** válasza:

""Igen. A cél, hogy bármire, csak ne a Fideszre/meg MSZP-re.."


Az "igen" válasz a kérdésemre sehogy sem értelmezhető. Akkor a te szavazatod sem értékelhető, a választás mögötti eszmerendszer sínyli meg. "


A második válaszoló is hasonlót írt,vele értettem egyet.A harmadik még nem jelent meg, mikor én posztoltam, így ha utána jelent volna meg,bizonyára értetted volna. De sajnos így nem fogtad fel. Bizonyára a te szavazatod sem hasznos, ásd el magad!

2014. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
A Jobbik nem különbözik semelyik párttól. Ha levesszük róluk a nemzeti körítést amivel behálózták a sok magatehetetlen embert nem különbözik semelyik pártól. A szavazótábora szélsőséges részét pedig még az ezelőtti radikális cigányozásával és zsidózásával nyerte meg. Persze mára belátták, hogy a közvélemény szétszaggatja őket, ezért mentették a menthetőt és először mentegetőztek majd szépen lazábbra vették a figurát.
2014. ápr. 6. 16:55
 14/30 A kérdező kommentje:

"Bizonyára a te szavazatod sem hasznos, ásd el magad!"


Bizonyára nem, mert nem szavaztam.

2014. ápr. 6. 16:56
 15/30 anonim ***** válasza:
A tisztelt Kérdező annyira alternatív!
2014. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
100%

'kedves' kérdező!


te a MI véleményünkre voltál kíváncsi, mi leírtuk.. nem értem, akkor miért kell egyesével az összes kommentelőt visszaoltanod.. ilyen ember mint te, inkább el se menjen szavazni, neked kéne elterelgetni a füstöt magad körül és tisztán látni.. jöhetnek a negatív értékelések, nem fogom megnézni az esetleges válaszokat sem (:

2014. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__554..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__554..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__554..



Ez most mire volt jó, hogy minden válaszolódat leoltod? Gondolom nem fogjuk megtudni, hogy Te kire szavaztál, kedves Kérdező.

2014. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
65%
Listán Jobbik, egyéniben Fidesz.
2014. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
85%

Jobbik. Mégpedig azért, mert egyedül ők kínálnak alternatívát a valós problémákra, ők akarják rendbe tenni ezt az országot. És, hogy ez mennyire így van, arra a 67 éves édesapám egy mondata a legjobb bizonyíték:


,,Én a Fideszre szavaztam volna, de tudod fiam, a Jobbikra fogom adni a voksomat, mert a Fidesz csak azt nem tette meg,amit ígért: nem számoltatta el a bűnösöket a baloldalon."

2014. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

" 'kedves' kérdező!


te a MI véleményünkre voltál kíváncsi, mi leírtuk.. nem értem, akkor miért kell egyesével az összes kommentelőt visszaoltanod.. ilyen ember mint te, inkább el se menjen szavazni, neked kéne elterelgetni a füstöt magad körül és tisztán látni.. jöhetnek a negatív értékelések, nem fogom megnézni az esetleges válaszokat sem (:"


Én meg leírtam a válaszokról a véleményem, nem értem mi itt a gond. Nem vettem volna észre, hogy itt a gyk-n valamilyen kialakult kultúrája lenne a kérdésfeltevésnek, ezért bátorkodtam a saját belátásom szerint cselekedni.


Hála istennek mai napon nem égetett semelyik szomszédom így nyugodtan szellőztethetek anélkül, hogy körbejárna a füst.

2014. ápr. 6. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!