Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ti inkább a...

Fideszesek! Ti inkább a Jobbikkal, vagy a baloldallal szimpatizáltok inkább?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Egy fideszes utálja mindkettőt, mert csak egy igaz király létezik.
2014. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

A Jobbikkal.

A legtöbb Fideszes a Jobbiknak drukkolt, amikor a 2. helyért ment a verseny.


Az MSZP internacionalista, nemzetellenes,hazaáruló.

2014. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Csak a Fidesz létezik számomra.


Ez olyan mint fociban a Reál Madrid. Nem szimpatizálhatok ellenfelekkel.

2014. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Jobbikkal semmiképp, akkor már inkább a balosok.
2014. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2: ezt én is így gondolom. Én jobbikos vagyok, nem hittem abban, hogy a Jobbik megnyeri a választásokat, bár abban reménykedtem, hogy utolérjük összességében a baloldalt.
2014. ápr. 7. 11:55
 6/10 anonim ***** válasza:

A baloldallal szimpatizáltam volna (annyira azért nem valószínű, hogy rájuk szavazzak) HA tényleg megújulnak. mert ugye volt róla szó, hogy kivetik magukból a férgest, számot vetnek azzal, hogy mégis mit rontottak el, hogy akkorát vesztettek stb. De azzal, hogy konkrétan összeállt az előző csürhe, ugyanazt a kampányt folytatták, ráadásul milyen óvodás perpatvaroktól kísérve, tényleg tökéletesen hiteltelenekké váltak.


A jobbiknak van egy-két jó gondolata, de túl sok hangos, de jól hangzó butaság és ellentmondás is van benne szerintem. Amit ők ígérnek annak jó része abszolút nem reális, vagy okos dolog, a maradék meg egyszerűen kevés.


A pici pártok között van még olyan, aminek volt pár jó gondolta, persze nem az ilyen hülyeségekre gondolok, hogy a bankoknak kötelező minden hitelt elengedni stb.

2014. ápr. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bár az túlzás hogy Fideszes vagyok, de számomra nincs jobb alternatíva.


A Baloldal számomra teljesen hiteltelenné vált azzal hogy jóformán havi rendszerességgel tökön döfték magukat minden hülyeséggel.


Úgy vélem hogy a JOBBIKK-ra szükség van a parlamentben és egyenlőre nem a kormányon. Még nem nőttek fel eléggé a feladathoz, kicsit úgy viselkednek mint egy durcás kisgyerek és néha képtelenségekkel állnak elő. Viszont tény és való hogy vannak ma olyan problémák magyarországon amikre csak ők mutatnak rá és csak ők merik kimondani. Ezért tartom a JOBBIK szükségességét a parlamentben.

2014. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Az MSZP internacionalista, nemzetellenes,hazaáruló."

Bagoly mondja verébnek. Azért már a képmutatásnak is van határa.


Egyébként meg tök mindegy kivel szimpatizálnak másodlagosan. Már nem számít. Az elsődlegesre adták a voksot.

2014. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű hogy a Jobbik. Nagy az átfedés a két párt között.
2014. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a Fideszesek, akik több pártban is hajlandóak gondolkodni, azok egyértelműen a Jobbikkal szimpatizálnak. Ez nem is kérdés.
2014. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!