Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan veszíthetett Németh...

Hogyan veszíthetett Németh Szilárd rezsibiztos, a rezsicsökkentés országában? Hisz ő volt a rezsicsökkentés arca.

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 7. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Mert Csepel vörös körzet, tele a gyári munkásokkal és leszármazottaikkal, és azért is, mert az adományozó, aki segíteni tud és akar, mint pl. Németh Szilárd és az egész kormány a rezsicsökkentéssel is, a kénytelen-kelletlen elfogadók szemében gyűlölni és irigyelni való "gazdag", aki többre vitte, aki szélesebb látókörű, aki látszik a TV-ben és aki értékekben hisz. Ergo: aki proli, az gyűlöli azt, aki nem az. Mert másnak gondolja, olyannak, akiknek a világából a proli kiírva érzi magát, miközben e kirekesztettség oka a proli maga. Szánalom.

Én is csepeli vagyok, és egy csomó, általam jóérzésűnek gondolt, templomba járó lélek szavazott Szabó Szabolcsra.

2014. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Papcsák bukása a legnagyobb zakó a Fidesz számára magasan:D
2014. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

"segíteni tud és akar, mint pl. Németh Szilárd és az egész kormány a rezsicsökkentéssel is"


So funny.

2014. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kovpet ***** válasza:
100%
1: Adományozó? Oda ne rohanjak... az én adómról van szó, nem az ő vagyonáról, ember!
2014. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na azért Némethet és az a kormányt ne nevezzük annyira adakozónak és segítőnek. Ja valahogy az elmúlt 1,5 évben adakoztak, de előtte keményen elvettek. Csak érdekes, hogy a választás közeledtével lett nekik is fontos az "adakozás".
2014. ápr. 7. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!