Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért támadjátok a jobbikosokat?

Miért támadjátok a jobbikosokat?

Figyelt kérdés
nekik is joguk van a szólásszabadgsághoz
2009. dec. 20. 15:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
A különös hogy a liberálisok szerint nem! Még élni sem ha rajtuk múllik!
2009. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
52%

Én elhatárolódom a feleségemtől!


Üdv


Baló György

2009. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
59%
miért, nem mondhatják el amit akarnak? zsidóznak cigányoznak, hazaárulóznak.. és nem ezért viszik el öket, hanem mondjuk az egyenruháért.. hol sérül a szolásszabadságuk??
2009. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
56%

Miért támadnak a Jobbikosok?


másoknak is joguk van a szólásszabadsághoz

2009. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
57%

nem bántotta őket senki. joguk van, pont úgy, ahogy pl a szcientológusoknak, a krishnásoknak, jehova tanúinak, a munkáspártosoknak, vagy az összes többi önjelölt bohócbandának.

az a különbség, hogy a legtöbb ilyen csoport nem köpköd nullhuszonnégyben más csoportokra, nem gyűlölködik, és ami a legfontosabb, nem akarja mindezt a mocskát a parlamentbe is bevinni.

2009. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
51%

Ó, hogy az a kicsi mimózavirág lelked meg ne sérüljön...


Olvasd át a kérdéseket és a rájuk adott válaszokat, és rájössz, hogy melyik oldal agresszívebb, kik azok, akik a legvehemensebben támadnak és hazaárulónak, meg agyhalott liberálisnak neveznek mindenkit, aki nem ért velük egyet ;)

2009. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
44%
háá meer fének töllünk wazze!!!! :)
2009. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
65%

"Miért támadjátok a jobbikosokat?"


Mert nem értünk egyet velük és ezt jogunk van kifejteni, ugyanis egyelőre még jogállam és demokrácia van, nem Vona-diktatúra, úgyhogy a szólásszabadság egyelőre fennáll.


"nekik is joguk van a szólásszabadgsághoz"


Igen, mert demokratikus jogállamban élünk. Úgyhogy zsidózhatnak, cionistázhatnak, cigányozhatnak, retkezhetnek, orkozhatnak, uszíthatnak, gyűlölködhetnek éjjel-nappal internetes fórumokon, kocsmákban és pártgyűléseken kedvükre.

2009. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 X. Maté ***** válasza:
48%

Mivel ez egy szélsőjobboldali párt :D Nem tudom, nekem már ennyi is elég lenne, hogy ne támogassam. De nem tudok velük egyetérteni, amikor így-úgy magyaroznak mellette pfejj a zsidó (egyébként nem tudom, hogy mi a baj azzal, ha valakinek van esze és gazdag lesz belőle) és mindenkit lenéznek, amikor nagy valószínűséggel ők se tiszta magyarok!


XIV. században a törökök ugyebár elfoglalták M.o.-ot. Ezután betelepítések zajlottak.

(oláhok, szerbek, bunyevácok, sokácok, szlovákok, német telepesek stb.)

Ezután nagy magyaroknak mondom, hogy ha jól emlékszem 48%-a volt Magyar o-nak Magyar.(hozzátenném ezek a népcsoportok jó része a mostani Magyar országra lett telepítve)

2009. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 X. Maté ***** válasza:
50%

(Az előzőt is én írtam)


Nekem is vannak előítéleteim, de olyannak kéne a hatalmat átvennie, aki erőszakot is alkalmazna ha kéne... Ha belegondol mindenki a történelem engem igazol, a szélső pártok az erőszak használatától nem riadnak vissza :) Persze most már elég nehéz lenne kiépíteni egy egyeduralmi rendszert.

2009. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!