Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Orbán Viktor melegséggel...

"Orbán Viktor melegséggel tölti el a lelkeket, amikor beszédet mond. Szemöldökeiből árad leginkább ez a megható melegség. " - kit nem környékez ettől a hányinger?

Figyelt kérdés

„A Közszolgálat című kormányzati lap főszerkesztője szerint Orbán Viktor – »kicsiny, de egyre erősebb hazánk« miniszterelnöke – melegséggel tölti el a lelkeket amikor beszédet mond. Szemöldökeiből árad leginkább ez a megható melegség. H. Petró Ildikó főszerkesztő az újabb fideszes kétharmad megszerzése után elmondja szerkesztőségi cikkében, hogy Orbán Viktor egyszerű és emberi stílusának köszönhetően »vonzotta magához hasonló lelkületű munkatársait.« Ennek köszönhetően pedig Magyarország is emberibbé vált uralkodása alatt. H. Petró Ildikó abban a reményben ünnepelte a vezért, hogy esetleg »meg-megdobban a kedves Olvasó szíve.«


Különösebb kommentár nélkül hozzuk le a Közszolgálat főszerkesztői írását Magyarország miniszterelnökéről. Csendben – de nem ünneprontó szándékkal – jelezzük, hogy ennyire »kedves« és hízelgő írás más politikai vezetőről az elmúlt 25 évben nem született. De még a kései Kádár korszakban sem.


Így fest a magyar közszolgálat és alattvalóság 2014-ben, a második kétharmad hajnalán.”


[link]



2014. máj. 12. 16:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ismeri valaki H. Petró Ildikót? Mi volt ez a nő korábban, pl. 1990 előtt? :)
2014. máj. 12. 16:57
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Én nem érzek hányingert, inkább csak nevetek.
2014. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Én jobban szerettem nézni a böszme rém tánci-tánciját :D
2014. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként meg inkább Közrabszolga lenne a találó újságnév,persze nem a kormánytisztviselők és tisztviselőkről van itt szó,hanem a csilliárd közalkalmazottról,akik rendszerint szaré hugyé végzik a dolgokat. Lásd mentők.
2014. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Őszödi Ferenc ***** válasza:
91%
Brezsnyevnek is szép dús szemöldöke volt.
2014. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
2014. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%

Kérdező! Mondhatsz amit akarsz,írhatsz amit akarsz,gyűlölheted Orbán Viktor Miniszterelnök Urat ahogy akarod. Picit se zavar ez engem és sokakat abban,hogy tiszteljem,becsüljam őt emberi nagyságáér,jóindulatáér a néphez,ami tetteiben nyílvánul meg, amiről most nem írok,mert biztosan tudom úgyis lehazudnád,te is meg a többi gyűlölői is akik mind értenek az IGAZSÁG kiforgatásához,átforgatásához

Nos. Én azokrol a jó tetteiről most nem írok.engem egy dolog döbbentett meg igazi csodálattal: ahogyan viszonyúlt ahoz a bandához mely kiötlötte és megcsinálta azt az aljasságot amit elkövettek vele a szoborgyalázás által,amit egyedül erre a célra találtak ki.

Azért csodálom mert ha ezt velem tették volna - mármint miniszterelnökkel - akkor a band a minden tagját lábánál fogva akasztattam volna fel,addig lógattam volna mig minden vére a fe3jébe jut,s akkor egy tűszúráson keresztül engedtem volna le az egészet,hogy soha ne jusson eszébe senkinek akkora aljasság amit még egy anyagyilkossal is utálat lenne végezni.

2014. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Brezsnyevnek is szép dús szemöldöke volt."


A nagyobb szemöldök alatt tuti több melegség halmozódik fel. :D

2014. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Azért csodálom mert ha ezt velem tették volna - mármint miniszterelnökkel - akkor a band a minden tagját lábánál fogva akasztattam volna fel,addig lógattam volna mig minden vére a fe3jébe jut,s akkor egy tűszúráson keresztül engedtem volna le az egészet,hogy soha ne jusson eszébe senkinek akkora aljasság amit még egy anyagyilkossal is utálat lenne végezni."


Mondjuk én örültem volna, ha megteszi.

Egyrészt megszabadulunk a sok nyomorulttól, akiket fellógattat, másrészt az egész világ megtudta volna, hogy mi van Magyarországon és biztos vagyok benne, hogy a helyén kezelték volna Orbán urat.

2014. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 oszgergo ***** válasza:
nem őt kéne fikázni mert ha 2010-ben nem nyer akkor magyarország most ott tartana mint görögország akinek az EU-nak köszönhetően gazdasági önállósága nincs is
2014. jún. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!