Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán ki mer majd állni tv...

Orbán ki mer majd állni tv vitára Mesterházyval, Vonával vagy Bokrossal?

Figyelt kérdés
Ebben a műfajban Fidesz vezére mindig leszokott égni,most is könnyen felmosatják vele a padlót.Lesz vita vagy nem?
2010. jan. 2. 10:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%

Orbán ?

Kimerne, de nem fog! A Fidesznek az a lényeg hogy semmit ne áruljon el azzal kapcsolatban hogy mit akar csinálni, mert csak szavazókat veszíthet! Semmi nem fogja rá kényszeríteni Viktort hogy megtegye, mert a valóság nagyon káros lehet a Fidesznek!


A többi pártnál lesznek csatározások, bár Mesterházy nem tudom hogy mit mondhat.

Vona meg ha ráolvassa Bokrosra a 36% inflációt stb, csak egy kicsit felkészül akkor lemossa Lajost!

2010. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
54%

Az valóban igaz, hogy a Fidesz hagyományosan elszúrja a TV vitákat, de ha nem vállalja Orbán, nem ez lesz a legfőbb ok. Egyszerűen nincs miért szóba állni egyik ellenfelével sem, amíg biztos győzelem mutatkozik.


Meg kell vizsgálni a Fidesznek, hogy mivel veszít kevesebb szavazót, ha kiáll a többi jelölttel, és esetleg nem sikerül túl jól, vagy gyávának mutatkozva nem vállalja a vitát, amit a többi párt biztosan kihasznál a kampányban.


T

2010. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
És a választások után jön Orbán "öszödi beszéde"?
2010. jan. 2. 10:40
 4/27 anonim ***** válasza:
56%
Ki fog állni, még ha nem is szeretne. De a vitában nem hiszem, hogy toppon lenne. Vona simán le fogja pipálni.
2010. jan. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ha elmenekül a vita elől,és konkrétan nem mondja meg hogy mire készül a választások után akkor én nem fogok rájuk szavazni.Bosszúból a Jobbikhoz rakom az x-et.
2010. jan. 2. 10:45
 6/27 anonim ***** válasza:
53%

Tényleg ez a megoldás, amit a kérdező ír!


Ha OV van olyan pofátlan, hogy a választóit feláldozza a szavazatért és nem a választások előtt mondja el hogy mit is akar valójában, hanem „ egy OV / Öszöddel akar tisztálkodni, azt nem szabad hagyni!


Ha nem nyílik meg és nem tárgyilagos, akkor sokan elgondolkozhatnak azon hogy olyanra voksoljanak, akik nem titkolóznak, és kinyitják az igazság minden apró részletét!

2010. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
44%
Vona nem mos le senkit,Bokrost pedig semmiképpen.Bokros kiváló közgazdász,Vona pedig annyit ért hozzá,mint a tyúk az ÁBC-hez.Amit a gazdaságról mond,az üres duma,és nem valósítható meg belőle semmi.Ezt csak a Jobbikosok hiszik.Orbán pedig végképp nem fog kiállni vele,mert akkor biztosan sokan elpártolnának tőle.A Fidesz szavazók nem szélsőséges jobboldaliak.
2010. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
Hogyne állna ki!Én meg jót röhögök megint hogy mennyire elcseszi:)Ha kevésbé cseszi el mint 4 éve akkor valószínű rá szavazok.Bokros tud,Mesterházynak megmondják h mit hazudjon,Vona meg nem tudom mivel amit hallottam róla az alapján nem nagy szám.Orbán meg próbálkozik azzal h igazat mondjon,de az igazság az ennyire elég.
2010. jan. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
46%

"Orbán öszödi beszéd"

Mivel Orbán ennyire sunyít mostanság, feltételezem hogy NEM fogja betartani a szavát. (elszámoltatás stb...)

Viszont ha ez így lesz, nyugodj meg, a Jobbik nem fog tétlenül ülni, olyan tüntetéseket szervez a Kossuth térre, hogy a hangerejétől leröpül OV gatyája.

Azt még leszögezem, hogy áprilistól minden csak rajta múlik.

2010. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%

Jó a kérdés...

Nem akar majd kiállni de muszáj lesz neki, mert azért mégsem nyomhatják még akkor is ezt a szöveget hogy: "hazug párt hazug politikusaival ők nem tárgyalnak"

Ha nem állna ki és nélküle lenne vita az szerintem népszerűségvesztéshez vezetne.

2010. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!