Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tolvajkergetőkről régebben...

Tolvajkergetőkről régebben volt már kérdés, és leírta valaki hogy ők sem éppen törvényesen járnak el. Akkor lepontoztátok. Most Tomcat lövöldözött, mehetnek a sittre, a tolvajokhoz. Mégis igaza volt annak aki azt írta hogy ők sem jobbak?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 17:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
64%
Mikor lövöldözött? tudnál linkelni valamit róla?
2014. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A Riasztás című műsorban láttam. Hír tv.
2014. jún. 13. 17:16
 3/26 A kérdező kommentje:
2014. jún. 13. 17:17
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Tomcat jól ismeri a jogait, tudja meddig mehet el, amúgy az csak egy nyamvadt gázpisztoly volt, nem okozott vele súlyos sérülést
2014. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
27%
Tomcatnak mindegy csak lehessen náculni...ez a lényeg, aki ezt nem látja magára vessen.
2014. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%

Jah erre gondolsz. Ezt én is láttam.

Szerintem ezért a konkrét esetért nem jár letöltendő börtönbüntetés, de tény és való, hogy sok mindent belelehetne látni pl.: miért lőtt Tomcat azért hogy elzavarja a lakásfoglalót onnan, vagy mert rátámadt, vagy miért? Ezt ők elmondják, de nem tudom, hogy mit fognak kihozni bele az ügyészek, ugyanis kaptak egy nagy média közlési hullámot, így nagy a nyomás az ügyön is

Nagyon kíváncsi vagyok a fejleményekre, és az ítéletre is.


Ha gondolod hallgasd meg ezt a kis interjút:

https://www.youtube.com/watch?v=pfh-r2HalFM

38. perctől kezdődik Tomcat, és elmeséli, hogy szerinte mi történt, de előtte is ebszélnek róla, és szerintem eléggé kivesézik a műsorban a történteket.


"Mégis igaza volt annak aki azt írta hogy ők sem jobbak?"


Ezt nem tudom megítélni.

2014. jún. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Múltkor megrángattak egy csövest, és felborítottak egy autót. Azért kaptak hat hónap házi őrizetet. Tehát ennyire ismeri a jogait. Ez már a második ügyük lesz. Ahogy a régi kérdésben írta a srác akit lehurrogtatok akkor, előbb-utóbb ők is mennek a hűvösre.
2014. jún. 13. 17:27
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
Én most két órás videot nem nézek végig, de Havas Henrik aszonta, hogy egy idős néni házát foglalta el jogtalanul a pasi, akire Tomcat rálőtt gázpisztollyal, tehát a néninek akartak segíteni, hogy visszamehessen az otthonába, ennyiből nekem szimpatikus amit csinált és semmiképp nem érdemel börtönt érte, de tényleg nem ismerem a háttérsztorit, pl miért nem segített a néninek a rendőrség?
2014. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%

Az honnan jött neked, hogy mehet a sittre?

- gázpisztollyal lőtt,

- önvédelemből,

- tulajdon védelmében (érvényes bérleti szerződéssel be akart menni a szerződés tárgyát képező ingatlanba, ahol a jogtalanul ott tartózkodók meg akarták akadályozni ebben.


Tudomásom szerint így történt. Kíváncsi lennék, hogy Te mit szólnál, ha a te lakásodba ülnének be idegenek.

2014. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ne azt a műsort nézd, amin Tomcat mesél, mert ő úgy meséli hogy neki jó legyen. Amit belinkeltem Riasztást, ott tárgyilagosan írják le. Nem idegen házfoglaló, hanem a lánya és a veje építették, csak elváltak, és a nő volt veje az aki nem akar kiköltözni. Érdekes amíg házasok voltak nem zavarta őket az hogy bűnöző.
2014. jún. 13. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!