Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miskolc tényleg annyira...

Miskolc tényleg annyira katasztrófa, mint ahogy olvasni lehet?

Figyelt kérdés

Olvastam pár helyen, hogy Miskolc maga a cigányparadicsom. Közbiztonság nulla, az emberek félnek kimenni az utcára, rendszeresek a lopások, betörések, emberölések.


Ez tényleg igaz? Ennyire rossz a helyzet? Vagy ez azért erős túlzás? Olyat is olvastam, hogy a cigány lakosság már majdnem 40-50% a városban, meg hogy mindenhol megjelentek, és heti szinten rabolnak ki házakat.



2014. jún. 20. 22:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
A barátnőm Miskolcra ment lakni. 25 éve. Azóta az avas lakótelepen élnek. Mióta a romákat beköltöztették , csak panaszkodik. A lakások értéke szinte semmi. lakhatatlanná vált az egész lakótelep. Az ottani óvoda , iskola tele lett roma gyerekekkel akik képtelenek alkalmazkodni, ugyanúgy mint a szüleik. Vannak jobb környékek is, de az szinte megfizethetetlen. Aki nem tud kiköltözni annak tűrni kell. Valaki felvetette a jobbik tevékenységét Miskolcon. Mélyen elítélem az olyan szervezeteket akik masírozva félemlítenek meg embereket. De felteszem a kérdést. A magyarokat ki védi meg? Nincs semmi biztosíték arra , hogy holnap nem őt verik meg, rabolják ki. Ja és a mindenhol fellelhető emberi ürülék , és egyéb mocsok mindennapos látvány, még a lépcsőházba is.A beköltöztetett családokhoz azóta odaköltözött a vidéki retye - rutya is. Sok gyerekkel akik már kamaszkorban sok gyereket csinálnak. Végül is az egész ország gondja a cigány kérdés nem csak Miskolcon. Talán azért kapták fel megint a Miskolci romákat , mert nem akarnak elköltözni vidékre a még meglévő roma telepekről. Megértem a falvakat is ahol nem szívesen fogadják őket, megértem a Miskolciakat akik szabadulnának tőlük. Egy dolog lenne ami a helyzetet megoldaná, ha a romák végre oly sok év, évszázad után végre beilleszkednének. De ez a közeljövőben nem fog megtörténni , mert olyan nagy a gyűlöletük a magyarok iránt ami már félelmetes. Igaz a magyarok közt is egyre többen vannak akik radikálisabb módszerekhez folyamodnának a romákkal szemben ha tehetnék.
2014. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
A DVTK legalább jó.
2014. jún. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

Diósgyőr, Vasgyár, Avas, Újgyőri főtér, Tiszai p.u. és Fonoda utca nagyon gáz helyek, de Pereces se kutya.


Örülök neki, hogy ki fogják őket rakni a francba a Számozott utcákról is az Avas után, mert az, amit csinálnak és ahogy viselkednek, anyagilag és társadalmilag tűrhetetlen!

Szeretnénk már végre úgy közlekedni naplemente után, hogy nem kell gyomorideggel szinte rohannom!


Egyébként tőlük függetlenül mondom, hogy minden buszra és villamosra kéne kamera, meg 2 rendőr és 2 ellenőr, rendszeres gyalogos és lovasrendőrös járőrözés minden városrészbe, és sokkal, de sokkal több térfigyelő kamera.


Ja, és aki nem miskolci, az meg ne ugasson már bele abba itt sem, hogy mi legyen a városban! Köszi!

2014. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Tényleg rengeteg van. Miskolcon dolgozom, nagy baj még nem volt. Viszont én jövök a gyárból , meg megyek a gyárba és havonta egyszer- kétszer délelőtt vásárolni. Tehát napi szinten nem mozgok ott. Buszon tolakodast, beszólást, idétlen vagánykodást ( nekem is énekeltek már ) viszont már én is kaptam. Viszont a.miskolc környéki falvakban is van épp elég. Ilyen faluban élek , kiskoromban nem volt sokat, de már egyre több jön ide. 23/l
2014. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Most már aránylag tűrhető a helyzet,az önkormányzat létrehozta a Rendészet nevű volt légiósokból álló elit rendfenntartó szervet,szerény véleményem szerint bohócok,de a jelenlétük,ami eléggé intenzív,jót tesznek a közbiztonság szempontjából,rengeteg civil nyomozó (van hozzá szemem,könnyen ki lehet szúrni őket),mezőőr,rendőrjárőr,és tegnap láttam kerékpáros köztereseket! :D

Még a végén jó város lesz Miskolc...:D

Az aki nem él itt,ne okoskodjon,hogy így kellene,meg úgy...

2014. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
30%
#13 A belváros is (Vörösmarty és környéke) egy putri.
2014. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%

A Vologda vr. a belvároshoz tartozik, itt élek közel 25 éve, és elhiheted, hogy az nem putri :)


A Vörösmartynak csak egy bizonyos része gáz, de nem az egész.

2014. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
54%

A helyzet tényleg ennyire rossz, Kérdező. A lopások, betörések, gyilkosságok mindennapos eseménynek számítanak, sőt, 2010 óta kb. megháromszorozódott a számuk. Az ember tényleg csak akkor megy ki az utcára, ha nagyon muszáj, jó esély van rá hogy hullazsákban viszik haza. Ha akkora lenne a népsűrűség mint Rio vagy Mexikóváros, akkor kb. Miskolc lenne a világ legveszélyesebb helye (százalékos arányok összehasonlítása alapján)


Nem elszeparálni kéne ezeket a retkedékeket hanem irtani ahol érjük.


"akinek nem tetszik valami, az takarodjon ki."


Semmi gond nincs, apám, nye problemá, lassan az utolsó keresőképes illető is kimegy külföldre, és akkor máshol termeli a tőkét, ahol se az állambácsi nem forgatja a ki a zsebeit, se a kisebbségi védenceid nem késelik halálra azért a 60 forintért ami nála van. És akkor lesz egy csomó politikus, egy csomó börtöntöltelék, egy csomó cigány meg egy csomó nyugdíjas, és majd nézhetnek egymásra hogy ki tartsa el a másikat. Még körjátékot is játszhatnak közben: "én kis kertet kerteltem, bazsarózsát ültettem..."

Nincs több szavam, kaptad a mínuszt.

2016. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
62%
#5 Majd te mondod meg hasra ütve, hogy az interneten ki magyar és ki nem te csi.cska:D És akkor mi a fa.szom van, ha már volt ilyen időszak? Te agyoniskolázott, te. Jó hogy nem már azért védjük a cigányokat, mert izé, többen halnak meg szívrohamban egyes emberek, mint ahány cigány-bűncselekmény van. Any.ádat azt:D Menjél ki hajnal 2kor aztán sétálj végig egyedül miskolcon, ha ennyire nincs velük probléma te gyökér
2017. márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%

#19 nagyon szimpatikus a hozzászólásod! HATALMAS zöld pacsi!!!

Azt az ostoba taknyot meg be kéne költöztetni az imádott buckalakói közé, mutassa meg, mennyire szereti és védelmezi őket! Akkor is ilyen lelkes legyen ám, ha ötszáz forintért átvágják a torkát, csak hogy nehogy véletlen segget csináljon a szájából...

Én is adtam a hülyegyereknek mínuszt.

2018. aug. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!