Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megkérdezném a cigány védő...

Megkérdezném a cigány védő liberálisokat, hogy ha nem egy Jobbikos lap írja a cigányokról hogy nem akarnak dolgozni, azt elhiszik?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2010. jan. 6. 22:12
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
78%
nem fogák elhinni. Mindenre van kifogás. Nekem semleges a véleményem: sajnos a 80% nem dolgozik, viszont a maradék mégmindig élhet normális életet, lehet diplomás, skeres ember.
2010. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%

Nos, én nem tudom, hogy a többiek hogyan gondolkodnak, csak a saját nevemben tudok nyilatkozni.

Ismerek olyan cigányt, aki dolgozik, és ő is elítéli azokat, akik meresztik a feneküket a segélyekből. Nekem személy szerint nem volt konfliktusom cigányokkal. Ezek a saját tapasztalataim, de ez nem jelenti azt, hogy ettől most mindegyikük szent és hibátlan, nem azok, ahogy más emberek között is van ilyen-olyan, természetesen köztük is van ilyen-olyan, de nem mindegyik rossz.

2010. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%
LIBERÁLIS MOCSKOK TAKARODJATOK AZ ORSZÁGBÓL
2010. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
51%
idióta kommentelők takarodjatok az oldalról!
2010. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ne vaduljunk be, ha lehet!


De a nagy cigó védők is elgondolkodhatnának azon, hogy ha akad is 10-15% rendes cigó, akkor azok már beolvadtak és elfogadták a társadalom szabályait!


Akik meg nem, azokat nem lehet már szépszóval terelgetni, az elfogadottság felé!


Egyszerűen muszáj, olyan szociális intézkedéseket hozni amik alakítanak rajtuk, mert tényleg 20-30 év és képtelenek leszünk kezelni a helyzetet!


Ehez természetesen, a munkahelyek is hozzá tartoznak, az az nem lehet mindent a profitnak alárendelni, hisz az hogy ne egyék le a húst a magyar lakosságról a cigók is egyfajta nemzetgazdasági stratégia!

2010. jan. 6. 22:36
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Én csak azt mondom, hogy "a napalm tisztít, és fertőtlenít".
2010. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

Én nem sajnálom tőlük a segélyt vagy hogy nem dolgoznak.

Ki érdekel? Én se dolgozom. Minek?

Havi nettó 60 ezerért? 2 darab felsőfokú szakképesítéssel, nyelvtudással és vizsgával? Számteches vizsgával? Folyamatban lévő egyetemi diplomával?

Majd akkor ha legalább nettó 95 000 Ft- ot adnak. Akkor igen.

Addig segély, oszt jó napot.


Éljen Orbán Viktor. :)

2010. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%

Miből gondolod,hogy a cigóvédő liberálisok nem tudják,hogy nem dolgoznak?

Nem gondolod,hogy a liberálisok csak egy fejlett európai országhoz méltó,hosszabbtávú ,humánusabb rendezését képzelik el a kérdés rendezésének,mint a napalm bomba a cigánytelepekre?

2010. jan. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A cigányokkal az a legnagyobb probléma,hogy tanulatlanok,műveletlenel,iskolázatlanok,és nincs előttük pozítív családi példa,ja és sokan vannak.

/Minél műveltebb egy ember annál megfelelőbben tudja a konfliktushelyzeteket kezelni./

Két megoldása lehet ebben az országban a cigánykérdésnek.Vagy a pozitív diszrimináció,vagy falhoz állítani mindet,és lelőni,hogy ne szaporodjanak.

Te aki sztem művelt embernek tartod magad melyik országban élnél szivesebben?

TE mikor érted meg,hogy nincs középút?!

2010. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 23:34


Én?

Középút mindig van. Gondolom.

2010. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!