Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Récsöl újra hallat...

Orbán Récsöl újra hallat magáról. VÉLEMÉNYEK?

Figyelt kérdés

[link]


/sikkasztáshűtlenkezeléscsalás/



2014. júl. 10. 10:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Nyílt kártyákkal játszom: szerintem határozottan elítélendő a dolog. Viszont kíváncsi vagyok mások válaszára.
2014. júl. 10. 10:34
 2/10 anonim válasza:
75%
Nem követem réjcsöl mindennapjait de nekem már az is betette kaput hogy eltapsoltak 5 milkót hogy visszaszerezzék azt az ájfont amin a porcukrozós képei vannak.
2014. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem is tudtam, hogy kokózik :)
2014. júl. 10. 10:40
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező te egy igazán szánalmas fajta vagy.

Elolvastam a cikket, nem látok ebben semmi különöset. Az a lényeg, hogy működjön a vállalkozás.

2014. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szkíta, te egy troll vagy. Számtalan kérdés alatt láttalak már válaszolni, yet soha nem jutottak mások közelebb a kérdés megoldásához a válaszaid kapcsán.

Ugyan már miért érdekelne bárkit is, hogy te mit gondolsz?

2014. júl. 10. 10:46
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Miért, ennek a kérdésnek mi a megoldása?

Az a bajod, hogy nem Hunvald György játszotta át az ingatlant két izraeli-magyar kettős állampolgárnak, akik melegkaszinót csinált volna egy ballib újságíró sarokkal, ahol Heller Ágnes kvaterkázik Konrád Györggyel, amit az rtl klubb közvetít?

2014. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ma 10:54


Erről beszéltem. Troll vagy.

2014. júl. 10. 10:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy legalább valaki foglalkozik veled.
2014. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, olvastam, többen pályáztak az étteremre, lettek volna alkalmasabbak is, mégis Orbán egyik rokonáé lett az étterem. Lehet elvetendő, de tipikusan magyar. Vagy legalábbis magyarországon megszokott. Ha van egy jólműködő cégem vagy vállalkozásom, persze hogy felveszem a rokonaimat, közelebbi barátaimat, hisz ha már úgy is fel kell vennem valakit akkor ők legyenek, de ezt nem csak a politikusok csinálják, mindenki az országban. Nem csodálkozok rajta, ettől még ugyanúgy elmegyek az étterembe, ha jó a színvonal. Hogy volt-e benne csalás, sikkasztás, hűtlen kezelés? Biztosan nem tudhatjuk, bármit is ír a cikk. Ezt a dolgot erősen felfújják, az embereknek nem származott belőle semmilyen anyagi kár, és hogy őszinte legyek, inkább ők vezessék, mint akármelyik mszp-s.
2014. júl. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"és hogy őszinte legyek, inkább ők vezessék, mint akármelyik mszp-s."

Az utsó mondatoddal speciel egyetértek.

2014. júl. 10. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!