Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van összefüggés vagy csak...

Van összefüggés vagy csak véletlen pont arra az önkormányzati épületre költenek százmilliókat?

Figyelt kérdés

A fideszes V. kerületi önkormányzat összesen 400 millióért felújítja az önkormányzati épületet, de a többit hagyja romosodni. De az érdekesség, hogy fideszes és hozzájuk közel álló személy lakik abban az épületben.


" 108 millió forintot, amit a belvárosi önkormányzat a Szerb utca 9-re költött. Nem, ez nem a tegnapi hír, ez a mai. Ezt a 108 milliót hő- és vízszigetelésre költötték el. Ezzel együtt már közel 400 milliót költöttek erre az egy épületre, tehát lakásonként 20 millió forintot..

Szentgyörgyvölgyi Péter - az új alpolgármester, a Belvárosi Fidesz Klán polgármester jelöltje - már megvette az épületben a lakását.

Hogy mennyiért, azt nem tudjuk, mert nem áll ki a nyilvánosság elé elmondani. Az önkormányzat titkolja a vagyonnyilatkozatát. Amikor pénteken kikértem, Karsai Károly hétfőre ígérte, hogy időpontot ad, azóta nem keresett, amikor én kerestem telefonon, nem reagált. Ma csütörtök van."


https://www.youtube.com/watch?v=Tf3aZVC3o14&list=PLl01S3F_FR..


2014. júl. 11. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Anno Orbán Harris-közi önkormányzati lakását is felújították Önkormányzati pénzből, mielőtt megvette.

Nincs ezen miért csodálkozni.

2014. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!