Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető hogy a politikuso...

Elképzelhető hogy a politikusok-törvényhozók élik az illegális, laza, liberális életüket, nekünk meg nyomják a szentbeszédet?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerinted?Naná, álszent egy mocskos tetves féreg ge*i banda az egész.Politikai "elit" -nek nevezik magukat de valójában a világ söpredékei.Közbe persze a maffia is letejel nekik a kokó,fü bizniszböl ezt sokan átlátják,ezen az oldalon is.Csak kifele ez a "adrogazrosszuldozzuknemszabadbortontkapszertetonkretesz" nyomatja,..Férgek
2014. júl. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
".... élik az illegális, laza, liberális életüket...." Azt hiszem nálad komoly fogalomzavarok vannak.
2014. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

illegális/laza/liberális a keresztény/tisztességes/szerény

helyett


:)

2014. júl. 15. 12:16
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

A liberális és a szerény hírből sem ellentettjei egymásnak...


Mint ahogy a politikusok sem liberálisok, hírből sem...

2014. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Elképzelhető hogy a politikusok-törvényhozók élik az illegális, laza, liberális életüket, nekünk meg nyomják a szentbeszédet?"


Ez nem elképzelhető, hanem tény.

2014. júl. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Illegális, laza, liberális.

Semmi nem kapcsolja össze ezt a három szót, valamit nagyon rosszul tudsz.


Nem, a politikusok korruptsága, álszentsége nagyon is legális. Az, hogy valaki laza-e nem zár kis semmit, attól még néha lehet komoly is.

A politikusok nagy része pedig nem liberális.

Legalábbis aki aki magának több jogot akar, csak azért mert a Parlamentben bólogat, mint egy átlag ember az nem hiszem, hogy liberális.

Szentbeszédet pedig a papok mondanak, akiknél szintén előfordulhat a mondás, miszerint vizet prédikál, de bort iszik.

A politikusok demagóg, populista beszédeket mondanak aminek nem az a célja, hogy az elveikről beszéljek, így nem mondhatni, hogy prédikálnak tehát nincs mit "nyomni" nekünk.

2014. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező te végtelenül ostoba vagy, tényleg nem sok fogalmad van a szavak jelentéséről.

Én leszbikus vagyok, ismerem a meleg szubkultúrát, közösséget. Biztosíthatlak róla, hogy azok az emberek akiket annyira nagyra tartasz, az IGAZI nagy magyarok, keresztények, jobberek jelentős része olyan életet él...nagyobb búzák mint én, pedig én nagyon szeretem a saját nemem... Már ránézésre megmondom, melyik véresszájú jobber hord női ruhát éjjelente és élvezi férfiak társaságát.

2014. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod kérdező. Megy az álszentkedés, mivel ők ugyanolyan emberek, mint mi. Ha pedig az ember hatalmat és pénzt kap, ez történik... általában. Főleg ha újgazdag az illető és nem született úriember.


# 7:

Hogy jön ide az, hogy ki homokos? Nem értem... A liberalizmus azért nem merül ki abban, hogy ki-kivel szeret éjjelente hálni...


# 6:

Nem is kell, hogy összekapcsolja valami őket. Egy felsorolás volt...

2014. júl. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tele van ex-komcsival, kémmel a Fidesz és kommunistázik vadul. Úgy tűnik a fideszes gay, nem gay, a fideszes komcsi ex-kém nem kém?
2014. júl. 15. 13:49
 10/16 anonim ***** válasza:

# 9:

Bayer Zsoltit ismered? Tipikus példája annak, ami megy a politikában...

2014. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!