Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar "szélsőjobbosok" mit...

A magyar "szélsőjobbosok" mit imádnak annyira az arabokon?

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 15:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Az Izrael és USA ellenességüket. Csak a probléma az, hogy az iszlamisták az 1. utcában lelőnék a magyarokat, mert keresztények. Nekik ez vallás, hogy ölhetnek keresztényt.
2014. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem imádják,csak jóban vannak velük én több arab országban jártam már és sokkal jobban megkedveltem az ottani embereket mint például a németeket.Egyébként most direkt írsz ki ilyen provokatív kérdést? úgyis csak a vita lesz belőle,de ha már itt tartunk te mit imádsz annyira a zsidókon? azt hogy azt hiszik magukról hogy "kiválasztott nép?".
2014. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
Azért mert ők keresztény és zsidóellenesek meg mert el akarják pusztítani az európai kultúrát velünk együtt. Meg mert ott legális megkövezni megerőszakolni a nőket(sőt elvárás), intézményesített a pedofília stb.
2014. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
Mert zsidóellenesek, amúgy pont az arab-orosz politikájuk miatt nem vagyok jobbikos. Hazaáruló párt.
2014. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Úristen, semmit.

Honnan veszed ezt a hülyeséget?


Jártam Franciaországban, sok arab éppen olyan, mint Magyarországon a cigányok, sőt még rosszabbak...


Viszont kereskedni, üzletelni lehet muszlim országokkal, abból semmiféle baj nem származik, csak ne költözzenek ide.


Az USA meg Szaúd-Arábia is szövetségesek, mégsem lesz sharia az USA-ban.

2014. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Marczell ***** válasza:
53%

Kérdező te ezek szerint utálod az arabokat, tehát rasszista vagy nyíltan? Ezt felvállalod? Gondolom az iszlám vallást is üldözendőnek nyilvánítod.

Gondolom a kicsi fejedben a következő társítás az etalon: terrorista = arab. Nyugati propaganda kezd beérni, sokan nem bíznak emiatt az arab népekben.


Természetesen milliárdokat költenek az antiszemitizmus, rasszizmus felszámolására egyik oldalon, másik oldalon meg megy a gyűlöletkeltés arabok, oroszok, kínaiak ellen.

2014. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
#3 te beszélsz pedofiliáról? mégis a sok pedofil keresztény pappal vannak tele a hírek. És nem az arabok körében divat a "Meleg felvonulás".
2014. júl. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%

Megírta a kurucinifo, meg vona is azt mondta, hogy ők a f**** csávók. Kb. ennyi. Eddig az oroszok is büdös kommunisták voltak, meg '56, meg tudom is én mi.

De mióta a szélsőjobbos vezetők kitalálták, hogy milyen jó is Oroszország, azóta minden jobber szorgalmasan visszaböfögi ezt is.

Ha holnap a politikai érdek úgy kívánja, akkor felfedezik, hogy a portugálok is rokonaik, sőt 100000000 szóegyezést találtak, meg mindig is baráti nép volt...

2014. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%

#7

A melegség meg a pedofília nem ugyanaz. Viszont míg nálunk ezt büntetik addig az iszlám ezt engedi és gyakran 6-8 éves kislányokat férjhez adnak akiket aztán rendszeresen megerőszakol a "férjük" bár sokan az első alkalmat sem élik túl.

2014. júl. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%

Egy kérdést feltehetnék?Miből gondoljátok azt hogy a Jobbik és a szavazótáboruk kedvelik a ruszkikat meg az arabokat?És honnét tudjátok hogy ők támogatják a Jobbikot?


Mert én megkérdeztem néhány Jobbikos ismerősömet,és a válasz általában az volt hogy:Nyitni kell kelet felé de attól még nem szeretem a ruszkikat,az arabokat meg kifejezetten nem kedvelem.20 embert kérdeztem meg és általában ez volt a válasz.


Szóval linkelnétek nekem olyan oldalt ahol írnak arról hogy a Jobbikot támogatta Oroszo. meg Irán?


Egyébként nem vagyok Jobbikos,ha azt hinnétek.

2014. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!