Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Szaniszló Ferenc...

Szerintetek Szaniszló Ferenc Jobbikos?

Figyelt kérdés
Én nagyon tisztelem őt,szerintem egy igazi bölcs, hazaszerető ember,egy példakép.Remélem hogy Jobbikos, és nemsokára hasonló sorsra jut mint Pörzse Sándor, mert szerintem neki is ott lenne a helye.
2010. jan. 11. 19:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom,hogy Jobbikos-e.De egyiket sem tartom példaképnek.
2010. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Igen, mostanában látványosan kezd elhülyülni, szóval nemsokára akár a Jobbikba is bekerülhet.
2010. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%

"Remélem hogy Jobbikos"


Gyanítom, számodra nem Szaniszló a példakép, hanem a Jobbik.

2010. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

„Igen, mostanában látványosan kezd elhülyülni, szóval nemsokára akár a Jobbikba is bekerülhet.”


Egyesek hogy pofára fognak esni, mikor a kampány alkalmával a Jobbik elkezd olyan dolgokról beszélni, amiről eddig nem lehetett! A valóság alapját pedig az fogja minden kétséget kizáróan bizonyítani, hogy egy párt sem fogja tagadni!

Miért nem lehetne a gazdaági adatokba belenézni ?


Mennyi a multik kedvezmény?

Mennyivel lassítja a magyar szektort?

Kiknek milyen összefüggése van ennek a háttereiben?

Stb stb


Köpés-nyelés sem lesz!

2010. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
30%
Moszkvában végzett egyetemet a 80-as években, most meg nyomja a telavivos, komcsizós, összeesküvéselméletes jobbikos halandzsát, úgyhogy tökéletesen beillik Morvai és az idegbajos Pörzse mellé a sorba. Remek példaképeid vannak, gratulálok.
2010. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Istenem, de sok agymosott ember van ezen az oldalon...Ideje volna felébredni, és meglátni hogy ezek a személyek igenis mennyire nagyszerű emberek, akik egyszerűen kimondják az igazságot és szeretik a hazát.A jobbik pedig szerintem a legnormálisabb párt,nem náci és nem fasiszta párt, egyszerűen el kell olvasni a programjukat és körül kell nézni mi folyik ebben az országban, és nem az agymosató magyarellenes média szennylapjait kéne olvasni amikben mindenkit lenáciznak aki csak egyszerűen kimeri mondani az igazságot...
2010. jan. 11. 19:54
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
De ti hogy pofára fogtok esni jobbikosok,ott fogtok sírni ahol senki sem lát.A szélsőséges elemek mindig is a kisebbséget alkotják,csak kicsit olvasni is kellene,nem pedig a taggyűlés szövegét beszopni!A MIÉP ezt megpróbálta valahol látni őket?? Agymosott marhák!
2010. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Miféle szélsőséges elemek???Tudod kik a szélsőséges elemek?Azok akik bent lopnak a parlamentben és hagyják lezülleszteni,eladni ezt az országot...
2010. jan. 11. 20:08
 9/20 anonim ***** válasza:
21%

"Tudod kik a szélsőséges elemek?Azok akik bent lopnak..."


Muszáj felmondani Csurka egész 1994-1998-as szövegkönyvét?

2010. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
A Miép és a Jobbik nem ugyan az a buli, ezt a vak is látja!
2010. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!