Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi is a probléma a kaszinóváro...

Mi is a probléma a kaszinóvárossal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem. Oké, tudom, olcsóbban szerezte meg a telket, kb 400 millióval. De, évente majdnem egymilliárd forint adót fizetne be! ( most nem linkelem be a szerződést, keressen rá, akit érdekel) plusz, teremt több száz új munkahelyet. Ráadásul a kaszinó az nem valami könnyűszerkezetes gyárépület, amit olyan könnyen el lehet vinni, mert a felfuttatása nem könnyű dolog. Vagy az a baj, hogy kaszinó? Mi épüljön ott, népmesepark? Nézzünk már szembe a realitásokkal, egy kis balkáni koszfészek vagyunk, örülnünk kellene a befektetőknek.
2010. jan. 15. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Talán nem természetvédelmi terület mellett kéne kaszinót építeni. És főleg nem panamázással.
2010. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

[link]

Aki ilyet tesz, az biztos szorgosan fizeti majd az adót. Egyébként az volt vele a baj, hogy Budaházyék megszellőztették, aztán meg már minden médiába eljutott. Ha ez nincs, akkor simán felépítik. Te hol élsz? Én Közép-Európában, és ez abszolút nem balkáni koszfészek, csak megpróbálják elhitetni velünk, hogy az, és az is marad.

2010. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Te életedben nem jártál még olyan helyeken ahol ilyen negyedek épültek ez tisztán látszik! Ott abban a pillanatban megjelenik a kábítószer, a prostitúció, a behajtó gyerekek, a lopás, az erőszak, és minden amihez, rendőrség, egészségügy, és ezeknek egy erre szakosodott infratruktúrája . Gyakorlatilag összpontosul a bűnözés, hiszen a függőségek kapnak helyet egymás mellett.


Szerinted, tényleg ez az út a járható?


Még a híres vigalmi negyedek mint Hamburg St Pauli, vagy Amsterdam Red Light District sem engedik be a kaszinókat. Ha pedig Las Vegast vagy Renot vezsed alapúl ott az egész város arra épül és van miből fenntartani az átlagosnál 4×nagyobb rebdőrséget és Eü szak rendszert!

2010. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 BeerHunter ***** válasza:
76%

"Ott abban a pillanatban megjelenik a kábítószer, a prostitúció, a behajtó gyerekek, a lopás, az erőszak, és minden"

Van ez kaszinóváros nélkül is szép számban manapság:(

Személyesen meg nem tudom, hogy minek egy egész kaszinóváros nekünk 93000 km2-re:)

2010. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Az utolsó két hozzászólónak teljesen igaza van!
2010. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Van ez kaszinóváros nélkül is szép számban manapság:(

Személyesen meg nem tudom, hogy minek egy egész kaszinóváros nekünk 93000 km2-re:)


Össze sem lehet hasonlítani, azt a bűnözést ami most van azzal ami ott lenne!

Ráadásul, a kébszer valahol bejön, nem csak hipp-hopp ott terem, és az általa megjelenő bűncselekményeket sem ott követnék el. Oda csak a pénz menne!

Az egy milliárdból hármat rá kellene költeni a hatásai kivédésére!


Kbd Ez az egész olyan hogy miért gépezik el a segélyt?

Egyszerűbb lenne betiltani a játékgépeket és csak termekben megadni az engedélyt.

Viszont ez hatalmas érdekeket sért!

2010. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
Nekem mindegy ha zsidók használják csak, de ha befizet évi 1 milliárd forint adót, akkor abból pl. meg lehet oldani egy csomó mindent. Ne legyen BKV sztrájk, vagy akár az egészségügyre, oktatásra is kicsivel több juthatna!
2010. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy ha zsidók használják csak, de ha befizet évi 1 milliárd forint adót, akkor abból pl. meg lehet oldani egy csomó mindent. Ne legyen BKV sztrájk, vagy akár az egészségügyre, oktatásra is kicsivel több juthatna!


Nem vagy képes megérteni mi!

Többe lenne a feltételek megteremtése, hogy a bűnözés ne harapózzon el akár 3× is.

Akkor mi folyna be?


Ez nem csak úgy van, hogy a jóemberek ruletteznek!

2010. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Nos sűrűn járok a Velencei-tóhoz,elfogadhatóak az árak szeretném,ha ez így is maradna.

Egy kaszinó az árakat feltornázná,mégegy helyről kiszorulna a "köznép".

Munkahelyek?A kaszinó hozná a saját dolgozóit,max pár takarítónőre lesz szükség.

Az egyik barátnőm elvégzett egy krupié-tanfolyamot,itthon nem tudott elhelyezkedni vele,mert magyar.

Az lehet,hogy a ti lakásotok egy balkáni koszfészek,én a Kárpát-medencébe(az kicsit messzebb van a Balkántól)lakom és semmi gondom nincs.

A népmesepark jó ötlet.A wörthi-tónál is igen jól megy...

Bár szerintem hagyni kellene úgy,ahogy van,ritka természeti kincs.Persze te a balkánról még nem jártál ott...

2010. jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csipazlak..igazi kapitalista vagy.en jartam vegasban es atlantic city-ben is,semmivel nem nagyobb a bunozes szerintem,sot...de ezt a bugris parasztoknak hiaba magyarazod,nekik eleg a hurkakolbaszszalonna....
2010. jan. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!