Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon akik szerint a jobbikoso...

Vajon akik szerint a jobbikosok 100%-a zsidózik meg MEG AKARJA ÖLNI a cigányokat, azok milyen jogon szólják le azokat akik szerint a cigányok többségével gond van?

Figyelt kérdés

Erről most lehetne vitázni, hogy melyik félnek van igaza, bár míg a jobbikosokat max a két párt szimpatizánsai általánosítják ennyire le, addig a cigányokat mind3 párt tagjai közül nagyon sokan rendre elítélik a tetteikért.


Most tényleg, akik az általánosításról papolnak azok joguknak érzi ugyanúgy általánosítani? kicsit egyoldalúak vagyunk nemde?


2010. jan. 15. 19:28
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
jah ás had fűzzem már hozzá, hogy nagyon sok jobbikos eddig fideszes volt:) A sok-sok zsidózó onnan jött.
2010. jan. 15. 19:29
 2/33 anonim ***** válasza:
64%

nem uncsi már ez az egész?

most őszintén!

nincs jobb ennél, mint gépezni?


én jobbikos vagyok, de szerintem ezekkel a kérdésekkel nem segítjük kedvenc pártunkat

2010. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

ez nem erről szól, hogy segítsem, ártani nem ártok neki. téríteni sem akarok.

Csak próbálom ráébreszteni az embereket, hogy időnként magukba kellene nézni.


Azért valljuk be, hogy a kérdésem nem provokáló gyűlöletkeltő, stb, csak éppen próbál rávetíteni arra, hogy sokan ugyanazt teszik amivel minket vádolnak. és pl engem idegesít, hogy nem tudok egy rendes dolgot kifejteni, mert kapásból leugatnak, hogy zsidózó jobbikos vagyok.

2010. jan. 15. 19:39
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
A jobbikosok még egyetlen egy embert se öltek meg idáig. A cigányok viszont igen. Na melyik a jobb, döntsétek el...
2010. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
10%
Azt hiszem nem csak a saját véleményem, kicsit hittérítés ízű a kérdés és nem kedveljük a hittérítőket. Ahogy az első írta, nem tesz túl jót a képviselt eszmének.
2010. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

okoska, kérlek magyarázd már meg, hogy hol a hittérítés?

senkit nem ösztönöztem arra, hogy legyen fidesz-ből mszp-bpl jobbikos.

2010. jan. 15. 19:54
 7/33 anonim ***** válasza:
4%

A stílusból, hülyegyerek! :)

Bocs, magas labda volt, nem lehetett kihagyni! :)

2010. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
érvelésből, vitaképességből karó. ülj le!
2010. jan. 15. 20:01
 9/33 anonim ***** válasza:
15%
Igenis tanár úr!
2010. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
29%
Ez a kérdés tényleg nem tesz jót a Jobbikosok "image"-ének, inkább ne tegyél fel kérdéseket, ha azt szeretnéd, hogy a párt jól szerepeljen.
2010. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!