Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez is Morvai az Ep ben, erről...

Ez is Morvai az Ep ben, erről mi a véleményed?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 16. 00:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
A folyamatos művigyorától forgott a gyomrom, de meghallgattam. Kivételesen tudott úgy viselkedni, mintha intelligens kultúrember lenne. Mivel kérdezett, hülyeséget sem mondott :)
2010. jan. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Hónapok óta az első értelmes megszólalása. Csak ne vigyorogna ilyen bambán... Nyugi, ettől még nem fogok rá szavazni.
2010. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Még ha nem a választóinak szólt volna ez a kérdés, hanem tényleg kíváncsi lett volna a válaszra...
2010. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Végre megmutatta, hogy tud értelmesen is viselkedni. Ez szép és jó, csak nem menti fel az egyéb akció alól, amikkel már lejáratta magát, és ami miatt ilyenkor sem valószínű, hogy komolyan veszik.

Hogy egy kissé szélsőséges(de szemléletes) példát hozzak: Ha lenne egy tudathasadásos ember, akinek az egyik énje kedves, rendes, illedelmes stb. viszont a másik mindig megöl legalább egy embert, amikor felszínre kerül, akkor te is egyetértenél, hogy ezt az embert elmegyógyintéztbe kell zárni, mert nem kockáztathatjuk, hogy a többi emberben kárt tesz. Morvai is ilyen, nem lenne szabad hagynunk, hogy lejárassa Magyarországot, persze már ott ül, szóval a következő 5 évre megszívtuk.

2010. jan. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Muszáj neki normálisan viselkedni, mert ellenkező esetben hihetetlenül lenézik.

Ez a legnagyobb probléma Morvai esetében, meg kell tanulnia a normális kommunikációt. A médiában is és a parlamentben is. Mert indulatból, mint egy idegbeteg nem lehet beszélni, nyilatkozni. Akkor semmi másnak nem fogják tartani, mint Lendvai Ildikó 2-nek.

2010. jan. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Ez is Morvai az EP-ben. Ez a meghatározóbb.


Nekem már tanárként sem volt szimpatikus, bár nála át lehetett menni büntetőjogból... Az EP-ben? Szánalmas antipolitikus bohóc.

2010. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk én nem nála vizsgáztam de azt mondják:D Ez kimaradt, de fontos:D:D:D:D (Előző voltam)
2010. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
11:06-al értek egyet
2010. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mutatnátok más pártoktól felszólalásokat?


Mond az nektek valamit hogy AKG támogatás?

Kik is fogadták el, hogy milyen rendszer szerint kapjuk?

Mi hasznunk is lett belőle” hogy néhányan a milliomosból milliárdosok lettek?”


Kovács László””” Aki azt mondta hogy az Eu ban a szén a legfontosabb energiaforrás”””?

Dönc Kinga, aki minden alkalommal a cigányok és a zsidók érdekében szólal fel, és nem megoldásokat keres, hanem privát jogokat akar hitelesíttetni az Eu val?


Tudjátok, felőlem K-anyázhatnak is a képviselők, csak a munkájukkal nem az én életem lehetetlenítsék el, idehaza, és ha lehet akkor engem képviseljenek.


A hangját nem hallom a képviselőknek, és mint jó autós bólogató kutyusok ülnek az Ep soraiban, megkapva a fizut, és megfelelve az Eu nyugat támogatott filozófiáinak, na az a f@sza.


Nem az zavar senkit hogy 5 éve semmit nem értünk el, csak hogy az Eu ban olyan szabályokat fogadtunk el, amik nekünk nem jók, amiktől folyamatosan csökken a gazdaságunk és a mezőgazdaságunk, a feldolgozó iparunk meg gyakorlatilag megszűnt!

Hogy a kint elfogadott szabályok még érintőlegesen sincsenek szinkronban a reálgazdaság vonalával, pedig ez csak egyeztetés kérdése.


A demagógia netovábbja hogy ezek a tények nem számítanak, csak az hogy milyen a retorikája?


Vegyétek úgy hogy ezt most nyájasan, szelíden, mondom: éhen fogtok dögleni!

Ez így mindjárt más, ugye?


Én nem védem Morvait, de azt tudom hogy csak számunkra a Magyarok számára szokatlan az hogy valaki hangosan és harsány retorikával, akarja védeni az érdekeinket.

Ha eltelik még néhány év és többen lesznek hasonlóan a magyar érdekek tekintetében harsányabbak, már nem lesz feltűnő, és ha megismerjük a többi nép felszólalásait is akkor megértjük hogy sok hasonló létezik ma is.

2010. jan. 16. 11:44
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

"A demagógia netovábbja hogy ezek a tények nem számítanak"


- A demagógia netovábbja az, hogy ezeket az "érveket" hozod fel Morvai "érdekében".

2010. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!