Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártnak van ma, megvaló...

Melyik pártnak van ma, megvalósítható programja?

Figyelt kérdés
Linket vagy magyarázatot, a demagógia elkerülése végett!
2010. jan. 17. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
A Jobbiknak nem, az biztos.
2010. jan. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
A Jobbiké nem valósítható meg.A többi párt programját még nem ismerem.Amit eddig hallottam,abban vannak megvalósíthatók,de a tapasztalat szerint egy kormányra került párt sem tartotta be azt,amit megígért.
2010. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Egyiknek sem:S
2010. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Minden párt programjában lehet találni mind megvalósítható, mind megvalósíthatatlan elemeket.
2010. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Egyszer már leírtam, de

MSZP: Nekik luxus a programalkotás. Arra hajtanak, hogy meglegyen a 25-30 százalék. Kidobnak majd valami lózungyüjteményt, és azzal kampányolnak.

FIDESZ: Na, ők mér annyi mindent ígértek, hogy ha a tíz százalékát be tudják tartani, csoda lesz. Eljön még Orbán öszödi beszéde.

MDF-SZDSZ Az ország reménytelenségét mutatja, hogy ez az abszurd, és mind a konzervatívokat, mind a liberálisokat sértő összeboroló két törpepárt tudott olyan programot alkotni, aminek vannak szerintem hasznos elemei, pl öngondoskodás, adóreform,kiadáscsökkentés, stb. Szavazni nem fogok rájuk, mert liberális vagyok, és nem támogatok konzervatívokat, vagy olyan pártot, ami velük köt szövetséget.

Jobbik: Széjjelment az ujjam, amég begépeltem, egy másik topikban mazsolázgattam a programjukból, agyrém. Akit érdekel miért, olvassa el.

LMP: Az isten óvjon meg minket a zöld balosoktól. Többet ártanának, mint a Jobbik.


Összességében: egyiké sem. Magyarországon nem programra, hanem "életérzésre" szavazol sajnos. Képzeljük el, mi lett volna, ha Meggyesi azt csinálja a száz lépés programmal, mint Obama az egészségügyi reformjával, azaz elmondja, hogy ez bezony pénzbe fog kerülni, és adóztatni fog, hogy létrejöjjön. Már akkor meg lett volna a FIDESZ kétharmad. Sajnos, nálunk nem divat érvelni, vagy észérveket felhozni. Új, szabadelvű pártot akarok.

2010. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Előző, ha ilyen okos vagy, csináld meg!
2010. jan. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

12:25 nemtudom mi a gondod az 'előző'-vel általánosan és röviden leírta a dolgokat, és a kérdésre válaszolt, úgy tűnt nagyjából tisztában van vele miről beszél. :P


Hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem sincs jelenleg reálisan felépített, nagyrészében végrehajtható program semelyik pártnál.

2010. jan. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Az "előző" vagyok. Gondolom az volt a baj, hogy az illető vagy jobbikos, vagy LMP-s.
2010. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyszer már leírtam, de

MSZP: Nekik luxus a programalkotás. Arra hajtanak, hogy meglegyen a 25-30 százalék. Kidobnak majd valami lózungyüjteményt, és azzal kampányolnak.


Szép az öngondoskodás fogalma, hogy?


Előbb 40 éven át építtetem az országot társadalmi munkában, aztán vad privatizálok, aztán kiszolgálom a nyugati nagytőkét, és mikor már senkinek nincs egy kanyija sem akkor mindenki gondoskodjon magáról?


Te ezt hogy gondolod? Vagy azok akik belepusztulnának azok nem számítanak. Az hogy akik belepusztulnak azok építették ingyen az országot és azoknak adták oda szinte ingyen akik akik az öngondoskodás haszonélvezői lennének.


Ha ez akarna megvalósulni, én és sokan fegyvert fognának

mert ez már az imperializmus egy még soha meg nem valósult magas foka lenne, ami az angól gyarmatokat is meghazuttolná a gátlástalanság tekintetében!

2010. jan. 17. 13:27
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Jobbiknak van a legjobb programja. Ez elég egyértelmű. Nagyon remélem, hogy kapnak egy bő 20%ot legalább és majd figyeljétek csak meg: Kész élvezet lesz nézni a parlamenti közvetítéseket. Végre lesz egy olyan párt ami keményen az asztalra csap és kioszt néhány jól megérdemelt képletes pofont :D
2010. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!