Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg lopni tud a bukott...

Bob76xd kérdése:

Tényleg lopni tud a bukott baloldal?

Figyelt kérdés
A haverom küldte nekem ezt a cikket [link] Én elolvastam és megdöbbentem, hogy ilyet meg mer tenni egy baloldali jelölt. Remélem ti is elolvassátok és igazat adtok ebben.

2014. szept. 23. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el a lopás nem csak baloldali dolog. Mind a két oldalon jelen van. Ha megnéznénk a mi fideszes polgármesterünket, amellet hogy lop, még gerinctelen is.
2014. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Kemeny, mondjuk a baloldalon legalabb egy elszeparalt jelenseg, mig a jobboldal rendszerszintuen csinalja ugyanezt.
2014. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Örülnétek annak, ha csak annyit lopnának a fideszesek, mint gyurcsányék. Mindkettő elítélendő, de mindig mosolygok azon, amikor valaki a "kisebbik rossz"-ként hivatkozik a fideszre... :D
2014. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez mindenhol így van. De nem csupán baloldal. A fideszes várhegyit jogerősen elítélték anno.


De azt is meg kell mondatom, hogy ez nem csupán nagyban van így. Egy szociológiai tanulmány szerint a 80-as évek elején az ország 80 %-a lopott. Valaki egy tűzőgépet, fénymásoló papírt a munkahelyről valaki egy fél országot.

2014. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MolotovPunk ***** válasza:
84%

Mi pedig örülnénk már annak,hogy ha a fidesz végre a magyar nép felemelésével törődne és nem azzal,hogy az ellenzéki pártokat (bal oldalt és egyéb pártokat),hogy járassa le...

Csak azért mondom,mert más dologban NEM teljesítettek jobban.Hiába is hazudnak,hogy igen.

2014. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Garabits ráadásul hol Fideszes, hol MSZP-s, hol pedig DK-s :)


Tipikusan az az ember, aki ilyen történeteket is megúsz anélkül, hogy börtönbe kerülne vagy nyilvános kínhalálra ítéltetne.


A nagybetűs Magyar Politikus fenotípusa.

2014. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, akkor kezdjük az elején!

1) Ne egy helyről tájékozódj, főleg ha ez egy olyan színvonalú "képződmény", mint az alfahír.

2) Ne dőlj be részigazságoknak, mert azok rosszabbak, aljasabbak a hazugságnál is.

3) Ne terjessz ilyesmiket.

4) Nézz utána annak, hogy mi erre a a baloldal reakciója

5) Mérlegeld, hogy hasonló esetekben milyen szokott lenni a jobboldal reakciója!

6) Akkor azt a tanulságot is oszd meg velünk, már ha képes vagy kettősmérce nélkül ítélkezni bűn és bűn között.

7) ja és érdemes mindig alaposan megismerni a politikai és egyéb körülményeket, előzményeket is.


Hogy segítsek neked egy kicsit, egy enyhén szólva színvonalasabb és objektívabb oldalon is elolvashatnád ugyanazt a cikket.

[link]

Ugye mekkora a különbség?!


Pl. az alfahír, csak a stiklikre hívja fel a figyelmet, de teljesen egyoldalú, nincs ott az ellenzék reakciója, és itt nem a mentegetőzésekre gondolok, hanem arra, hogy ténylegesen mit tettek. Történetesen mindannyian megvonták a bizalmukat és támogatásukat tőle, ahogy el is várható.


Kiemelem Szabó Tímea közleményét, hátha "le van tiltva a nem szélsőjobbos média" a gépeden. :)


"A Párbeszéd Magyarországért megvonja Garabits Károlytól minden, az önkormányzati választásra és együttműködésre vonatkozó bizalmát!

Úgy gondoljuk, hogy a változást akaró fővárosi polgároknak olyan jelöltekre és politikusokra van szükségük, akik személyükkel is képesek szimbolizálni Budapest politikai és közéleti újraélesztését. A nyilvánosságban megjelent, Garabits Károlyt korrupció-gyanúba keverő hangfelvételek ennek teljességgel ellentmondanak, mint ahogyan Garabits ezekre adott reakciója is inkább nevezhető össze-vissza beszédnek és ködösítésnek, mintsem megnyugtató, tisztázásra alkalmas válasznak.

A PM ezért megvonja az eddigi együttműködésből adódó elvi támogatását Garabits jelöltségétől, és felszólítja a PM logó használatának befejezésére!"


Pl. az alfahír, csak a stiklikre hívja fel a figyelmet, de teljesen egyoldalú, nincs ott az ellenzék reakciója, és itt nem a mentegetőzésekre gondolok, hanem arra, hogy ténylegesen mit tettek. Történetesen mindannyian megvonták a bizalmukat és támogatásukat tőle, ahogy el is várható.

Arról sem tájékoztatták a nagyérdeműt, hogy bár valóban indították ezt az embert, milyen indíttatásból, és hogy teljesen esélytelen lett volna a bejutása, mert esélytelen körzetet kapott, és kb. az utolsó volt a listán is. Ez azért némileg beszédes, hogy mennyire kívánták őt valóban eleve bejuttatni.


Köszönjük, hogy ismét tájékoztattál arról, mennyit ér az általad és a barátod által tartott média, továbbá hogy nálad hogyan működik az ítélkezés. (Szerintem elég gázul)


Nekem nincsenek illúzióim azzal kapcsolatban, hogy minden pártba befészkeli magát néhány aljas ember, más kérdés az, hogy ha valami stiklit csinálnak, és arról a párt vagy a közvélemény tudomást szerez, mit csinál.

a) egyből elhatárolódik tőle, kirúgja, stb.

b) megvárja az igazságszolgáltatás eredményét, stb. és aszerint dönt

c) zsigerből mondja, hogy nem igaz, politikai támadáááááááás, figyelem elterelés, stb.! És akadályozza az igazság kiderülését, ködösít.

A c pont jellemző leginkább a Fideszre.

Egy pártot akkor lehet elítélni a szememben egyes emberek alapján, ha kiállnak az illető viselt dolgai mellett, ill. annak eltusolásán dolgoznak. Jelen esetben szerintem végre példamutatóan járt el a baloldal, és Tanulhatna tőle Orbán. Igaz, akkor fel is oszlathatná a pártját, magát és a családját is.

Tisztelni pedig akkor lehet, ha az ilyen próbákat méltó képen viselik.


És mivel az "alfahím" kissé szélsőjobbos, és te ezt terjeszted, feltételezem a beállítottságodat. Szerintem a jobbikban is van elég stikli, bár lényegesen kevesebb, talán még arányaiban nézve is, mint a Fidesznél, de azért nem szentek. Szerintem meg mindenkit elsősorban saját mércéje szerint kell megítélni, és mivel a Jobbik elég magasra teszi a lécet, valójában nem tud önmagához felérni.

2014. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja és azért azt sem árt tudni, hogy a fenti uriember se nem mszp-s, dk-s, E-PM-es...

Csak egy választási szövetségbe vették be ezúttal nagy fenntartásokkal, nem véletlenül a legkisebb eséllyel rendelkező helyre. Eleve vesztes pozíciót adtak neki, csak a töredékszavazat miatt lett volna fontos.


Amúgy kedves kérdező, értékeltem volna, ha megírnád te is a hozzászólásomra a válaszodat, de úgy látszik, elakadt a szavad a teljes igazság hallatán, vagy "durcás lettél, hogy elvettem a játékod?" :)

Azért továbbra is reménykedve várom megtisztelő válaszodat!

2014. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a válasz engem is érdekel, mert a tapasztalatok szerint, az ilyen jellegű kérdés/gyalázó link, általában nem fedi az érdeklődés tényét, pusztán egy öncélú reklám, az "ellenzék" gyalázásához. Hiszen vannak akik nem olvasnak hülyeségeket, politikai propaganda anyagokat, de próbálnak segíteni tisztázni helytelen látásmódokat. Így kénytelenek átolvasni, és máris elérte a célját, hiszen terjeszti a propagandát a reklámmal.


A celeb is csak attól celeb, hogy foglalkoznak vele.

Mindegy, hogy szeretik, vagy utálják.

2014. szept. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!