Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem csinálnak Orbán...

Miért nem csinálnak Orbán Viktorról szobrot?

Figyelt kérdés

Már harmadszorra lett miniszterelnök, rengeteg éve dolgozik a magyar politikában, mindig előkelő helyen volt, a fidesz ő alatta lett Magyarország legerősebb pártja, és egyszerűen nem tudom szavakban kifejezni a hálát amit érzek iránta. Miért nem állítottak már szobrot neki?


Azt találtam ki, hogy a legjobb lenne, ha az állam aranykészletének nagy részét egybeolvasztanák, és egy hatalmas 24 karátos tömör Orbán Viktor szobrot készítenének belőle. Ezzel egy helyre kerülne a sok arany, és Orbán Viktor is megkapná a megérdemelt jutalmát. Annyit fáradt miattunk. És nem adja fel, ő tovább folytatja. A legjobb lenne, ha tényleg csinálnának neki egy szinte felbecsülhetetlen értékű szobrot. Vagy felvásárolhatnák az országban található összes aranyat 50%-kal olcsóbban, ezzel is kimutathatnánk neki hálánkat.


Nem viccből írtam amit írtam, komolyan gondoltam. Ő az egyetlen ember, aki ezt megérdemelné. Ha nem is aranyból de remélem egyszer majd építenek neki egy hatalmas szobrot, ami örökkön örökké állni fog. Ó, be jó is lenne.


2014. okt. 4. 23:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Csináltak róla szobrot,amit le is döntöttek :D
2014. okt. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam róla. Miért döntötték le? Rossz helyen volt. Én a szobrot valahova a parlament belsejébe építtetném, szigorú őrizettel, és egy magas állványon lenne, amire nem lehet csak úgy felmászni. Nagy szobor lenne, legalább 15-20 méter magas.
2014. okt. 4. 23:29
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Még Hitler sem csináltatott magának szobrokat.
2014. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne koronázzuk a kedvedért?
2014. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hitler egy bolond senki volt. Mindenki tudja hogy hiteleket vett fel. Nem az az erős, aki mellett 120 millióan állnak, és úgy lesz nagyhatalmú, hanem aki mellett nem áll senki, és úgy szerez magának hatalmat. Hitler születése előtt már kezdett terjedni a németek között, hogy ők micsoda nagy valakik, és hogy felsőbbrendűek, szinte már várták hitlert. Ő egy senki, aki elszúrta, aki kicseszett saját országával, aki tönkretette saját hazáját a bolond hülyeségével. Nem volt normális. De Orbán Viktor sokkal különb. Sokkal jobb, sokkal jobb miniszterelnök. Hitler nem is érdemelt szobrot, hitler egy bolond volt, akit 120 millió híve buzdított és akart naggyá tenni, eztán most meg kiadják magukat liberálisoknak... inkább hagyjuk őket. De a nagy embereknek mindig építenek szobrot. Aki meg bántani merné, annak életfogytiglan kéne adni, mert emberellenes bűncselekményt hajtott végre, ugyanis a legemberségesebb embernek árt a szobra megrongálásával.
2014. okt. 4. 23:41
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne jobb a hősök terén Gábriel arkangyal helyén?

Meg minden házban lenne egy kis házi oltár a miniszterelnök úr képével és mellszobrával, és törvény írná elő, hogy állandóan égnie kéne ott annyi szál gyertyának, ahány éves.

2014. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

"Meg ne koronázzuk a kedvedért?"


Nagyon sok helyen még van királyság, ha nem is rendelkezik a király hatalommal, de azért még számít valamit. Miért ne lehetne egy olyan ország, ahol a király uralkodik? Jó ötlet, sokan örülnének egy királyságnak. Mindenképpen meg kéne koronázni. Vagy szentté avatni még életében. De inkább mindkettő. Ő az egyetlen aki ezeket megérdemli.

2014. okt. 4. 23:43
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Irónia kettes, majdnem elhittem. Szia.
2014. okt. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Mi irónia? Az én kérdésem nem az.
2014. okt. 5. 00:07
 10/26 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Nagy szobor lenne, legalább 15-20 méter magas."

Nem, egy életnagyságú szobor éppen tökéletes volna.

Aranyba kellene önteni a miniszterelnök urat. Forró aranyba.


"Mindenképpen meg kéne koronázni."

Egyetértek. Koronázzák meg, mint Dózsa Györgyöt.


"Vagy szentté avatni még életében."

Egyet értek a szentté avatással is. Az egyház élő embert nem avat ugyan szentté, de ezt az akadályt el lehet hárítani.


"Ő az egyetlen aki ezeket megérdemli."

Na ezzel nem értek egyet, a tisztelt bűntársaira is nyugodtan ki lehetne terjeszteni például a szentté avatást. Természetesen csakis az egyházi rend betartásával.

2014. okt. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!