Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én miért kaptam másféle...

Egy senki. kérdése:

Én miért kaptam másféle szavazó lapot mint az édesanyám?

Figyelt kérdés
Voltunk szavazni minden rendben ment, kimentünk és akkor kérdezte, hogy kire szavaztam mondom hogyhogy kire nekem csak pártok voltak felsorolva, azt mondta neki a képviselők nevei voltak felsorolva. Pedig elolvastam a szavazólap fejlécét ott meg minden rendben volt.Két lapot kaptam én is mint ő egy polgármester jelöltit meg egy önkormányzati képviselő jelöltit de nekem a pártok nevén és logóján kívül semmi nem volt, bár ezt én is furcsáltam.

2014. okt. 12. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Azért hogy ne legyen érvényes a szavazatod. Nem voltak ugyanis biztosak benne, hogy te is a Fidesz jelöltjére szavaznál.
2014. okt. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez most komoly????
2014. okt. 12. 11:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én három szavazó lapot kaptam.

- egy polgármesterit (azon volt a 4 polgármester jelölt)

- egy pártosat amin megyei közgyűlésbe szavazhattam a pártokból (ezen 5 vagy 6 párt volt)

- és egy önkormányzeti képviselő jelöltet (ezen meg 3 képviselő jelölt volt)

2014. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem mind a kettőn csak pártok voltak, anyámnak meg az összes szavazható képviselő nev mindkét lapon. Na én ezt most nem értem.
2014. okt. 12. 11:44
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Ember, nem kevertétek ti össze?

Cserélned kellett volna mutterral. Nála is kettő olyan volt meg nálad is.

2014. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem mert ő hamarabb megkapta mint én és nem is beszéltünk addig még ki nem mentünk mert ő már rég kint állt mikorra én kimentem. A fejléceken is minden rendben volt.
2014. okt. 12. 11:56
 7/15 Vadkan01 ***** válasza:
27%
Nem véletlenül nem szoktam szavazni, egész egy kamu.
2014. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Ez most komoly????"


Igen, ez most komoly.

2014. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy te olyan szerencsétlen vagy,hogy egy önkormányzati választásnál nem veszed észre,hogy csak pártok neveivel ellátott szavazólapot kapsz..

Az ilyen emberek miért szavazhatnak ??

Szerinted miről szól az önkormányzati választás? az egyik kulcsfigurája a polgármester,akit szintén te szavazol meg,és akinek ott van a neve a szavazólapon!

Ha te ennyire nem vagy hajlandó,hogy utánanézzél,milyen szavazólapokat kötelesek neked adni,akkor minek mész el szavazni?

2014. okt. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én 18 éves korom óta nem voltam szavazni lassan 10 éve, önkormányzati és polgármesteri választáson még egyszer sem voltam. Mert egyszerűen nem érdekel a magyar politika mert nem hiszek a mesékben, mindegyik politikus egy kutya kölykei párttól függetlenül, szépen összedolgoznak ők csak nem vagytok hajlandóak ezt észrevenni! Most is csak brahiból mentem mert még ilyenen nem voltam és kíváncsi voltam hogy is megy ez. Most jöhet a bunkózás, meg a hazaárulózás, meg, hogy minek élek én ebben az országban!
2014. okt. 12. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!