Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Erről mi a vélemén...

Fideszesek! Erről mi a véleményetek?

2010. jan. 24. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Igaza van, bizony... Sajnálom jobbikosok, de Vona még beszélni sem tud, pösze, és nem miniszterelnöknek való. Egyébként a Fidesz és az MSZP hibája is, h idejutottunk.
2010. jan. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Távolról sem vagyok Fideszes, de nagyjából egyetértek az elhangzottakkal.
2010. jan. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erre már más is rákérdezett:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__619..


Ott már kifejtettem a véleményem.

2010. jan. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ki kell ábrándítsam a Jobbikosokat, hiszen a Jobbik egy MSZP által létrehozott (ha nem is szándékosan, bár inkább), jobboldali szavazókat megosztó pártnak indult, de mivel az MSZP mindent elk*r, ezt is sikerült annyira, hogy most rengetek régi MSZP szavazó a Jobbikra fog voksolni, aztán lehet majd sírni, hogy fasiszta veszély van.


Mára kettő olyan párt van akire "érdemes" szavazni, ez a Fidesz és a Jobbik, még ha a Jobbik megerősödése gyanús is, de még mindig jobb, mint az MSZP és a többi erőlködés pl. az MDF-SZDSZ.

2010. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Igaza van, bizony... Sajnálom jobbikosok, de Vona még beszélni sem tud, pösze, és nem miniszterelnöknek való. Egyébként a Fidesz és az MSZP hibája is, h idejutottunk."


Pénteken voltam Vona tatai lakossági fórumán, és semmi baj nem volt vele! Egyedül egyszer kellett megtörölnie az orrát. :) Nem tudom honnét szedted te ezt, de szépen beszél.


"Ki kell ábrándítsam a Jobbikosokat, hiszen a Jobbik egy MSZP által létrehozott (ha nem is szándékosan, bár inkább), jobboldali szavazókat megosztó pártnak indult, de mivel az MSZP mindent elk*r, ezt is sikerült annyira, hogy most rengetek régi MSZP szavazó a Jobbikra fog voksolni, aztán lehet majd sírni, hogy fasiszta veszély van."

Valamelyik nap az egyik elemzőcsoport kimutatta, hogy a legtőbb volt MSZPs szavazó a Fideszre fog szavazni.


A Jobbikot 2003 őszén alapította 14 egyetemista, akik az eus belépés ellen voltak, stb...

Az egész onnét indult el, hogy Vona belépett OVnek valamilyen körébe, és ott fedezte fel, hogy a Fidesz rohadtul de nem egy olyan párt, ami a nemzet érdekeit szolgálja. Ezt ő maga mesélte el.

2010. jan. 24. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Hallottam beszélni:)
2010. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!