Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mire is számíthatunk ha a...

Mire is számíthatunk ha a Fidesz és az MSZP összeáll?

Figyelt kérdés

Mind a kettőt a nagytőke támogatja, induljunk ki ebből, az az még nagyobb tőkebefolyás, még kisebb a munkavállalói jog!


Vissza tér gyakorlatilag az egy párt rendszer.


TB csökkentés, amit be is nyelnek a nagyvállalkozások és a multik.

Nagyarányú elbocsátások minden szférából, hiszen az államival kezdik, a munkanélküliség 25% körül. A munkatörvénykönyv még munkavállaló ellenesebbé tétele, a civilek és szakszervezetek teljes kézben tartása, ahogy a médiáé is.

A fogyasztás drasztikus visszaesése, ismételt költségvetési hiány, hitelfelvétel az IMF től.

A termőföld és a vízművek, kényszerű eladása, külföldiek részére.

Magas szakképzett munkavállalói elvándorlás, az inaktív réteg 20% os emelkedése.

A nyugdíjak 5-6 évre történő reálértékre fagyasztása, a családi pótlékok megnyesegetése.

Totális Bp központúság, a vidék 30% a segélyből él. Az Eü vad privatizálása, fizetős szolgáltatások egy minimális alap ellátás mellett. Az átlag bérek csökkenése 10-15% al.



Mer el vannak kötelezve, és annak ára van.


2010. jan. 24. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Te mit szívsz, ember? :D


Egyébként a nagykoalíciónál jobb nem történhetne most evvel az országgal.

2010. jan. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Ne haragudj, de ez az iromány nélkülöz minden realitást. Az a legnagyobb baj, hogy te azt mondod én "agymosott" vagyok, én meg azt mondom, te vagy az. Így nem fognak közeledni az álláspontjaink:)
2010. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Ugyan már, minek állna össze. Fidesz simán nyerni fog és egyedül kormányt alakít. Ennyire még ők sem lehetnek bénák, hogy elbaltázzák a biztos fölényüket.

Kétharmad nem lenne rossz nekik, könnyebben leszámolhatnának az ellenzékkel, de azon az áron hogy beengedjék a kormányba? Akkor már inkább ellenzékből pofázzanak.

2010. jan. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de ez az iromány nélkülöz minden realitást. Az a legnagyobb baj, hogy te azt mondod én "agymosott" vagyok, én meg azt mondom, te vagy az. Így nem fognak közeledni az álláspontjaink:)


Gondolkozz már!

Ha a tőkének azt a hatalmas és példátlan kiváltságait ami most van, nem nyesegetik meg, akkor miből lesz bevétel?

Ember, ha valakit elbocsájtanak, az nem csak annyit jelent hogy nem kap fizut. De nem is adózik ahol már vissza kapja az állam a egy jelentős 60% közeli részét a a pénzének, az áfában szintén nem keveset, ha pedig csökken a fogyasztás akkor akik termelnek, azoknak a bevételei is csökkennek, akik szintén nem adóznak és nem fogyasztanak, sőt elbocsájtanak.


Nem csak úgy van hogy hipp hoop kirúgok egy rakás embert!

2010. jan. 24. 10:25
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Barátom neked a szocializmusban kellett volna élned,sajnos a gondolkodásmódod még mindig Kádári.Nagyon igaz az hogy a szélsőjobbot csak egy hajszál választja el a szélsőbaltól.

A nagykoalíció meg úgy kellene most ennek az országnak mint éhezőnek egy falat kenyér.

2010. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Folytatódik a közpénzek kitalicskázása. Semmi másra.
2010. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én el tudom képzelni, hogy erre is képesek lennének csak azért, hogy továbbra is ők maradjanak a húsosfazék közelében.
2010. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
A legjobb meg az lenne ha Bokros Lajos vezetésével egy nemzeti egységkormány alakulna.
2010. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
Szаros jobbikos provokátor vagy.
2010. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Szeretem ezeket a minden alapot nélkülöző ostobaságokat...


Kedves Jobbikosok! Szerintem már ne adjatok több zöldet a táltosotoknak, mert olyan súlyos látomásai vannak, amitől az értelmes embert legfeljebb a röhögőgörcs kapja el! Bár lehet, hogy ez a szándékotok... Halálra röhögtetni minden Fidesz-szavazót, hogy ne tudjanak elmenni szavazni! :)

2010. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!