Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves provokálók! Nem unjátok...

Kedves provokálók! Nem unjátok még a sok hazudozást a jobbikkal kapcs?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a fidesztől meg az mszp-től ezt tanultátok, de tényleg unalmas már ez a sok kérdés amiben azzal riogattok mindenkit, hogy a jobbik el akarja zavarni a multikat nem lesz munka, meg, hogy a cigányokat ki akarja írtani.


Jobbikosként belátom, hogy valóban vannak hülye dolgai meg rossz pontjai a párt programjában, hadakozzatok azzal, mert ez így szánalmas. (persze ahhoz előbb olvasni kell megtanulni ugye?)


2010. jan. 24. 10:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

igazad van,de ezt a kérdést már sokszor feltették!máskor használd a keresőt és az ilyen kérdésekre kifejtheted a támogatásod vele kapcsolatban,mert így unalmas ezerszer elolvasni u.azt a kérdést.

üdv egy jobbikra szavazó!

2010. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
35%
mert ti nem ezt csináljátok?ez a poltika-nyuszómuszó
2010. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
*politika
2010. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Jobbikosoktól nem sok NYILVÁNVALÓ hazugságokat tartalmazó kérdést láttam még itt. Pl a nyugdíjakkal kapcsolatos vitát is fidesz-mszp pártiak szítják. A jobbikos kérdezők pedig többnyire a párttal kapcsolatban írnak, sokan hittéríteni akarnak, véleményeket kérdeznek, pl belinkelnek valamit és megkérdik, hogy valóban nincs e cigánybűnözés, stb.


sok balf.sz kérdés van ebben is, de ilyen hazugságokat még nem nagyon olvastam így.


A másik pedig az, hogy ezek szerint te így gondolkozol, hogy ez így helyes. ÉS bár "TI" így csináljátok, mert "ez a politika", én nem fogok lealacsonyodni hozzátok és remélem, hogy még sok másik jobbikos sem.

2010. jan. 24. 11:07
 5/26 A kérdező kommentje:
mellesleg ha szerinted ez a politika, akkor ne sírjon később a szád, hogy szar itt élni.
2010. jan. 24. 11:09
 6/26 anonim ***** válasza:
27%
Elhiszem, hogy a Jobbikosok nem sok nyilvánvalóan hazugságot tartalmazó kérdést írtak ide ki, de elég unalmas ugyanazokat a propaganda (ál)kérdéseket 5000-szer elolvasni, még ha nincs is benne hazugság.
2010. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%

A kutya nem foglalkozna veletek, ha nem lepnétek el minden kérdést perceken belül.


Akkor is odajöttök okoskodni egy kérdésre, ha az nem is a ti pártotokról szól, és általában nem értelmes dolgokat írtok, csak a szokásos, üres frázisokat, hogy pl: mindenki lop, de a Jobbik más, stb...

Minden kérdésnél eléritek, hogy a végére a Jobbikról szóljon az egész vita, még akkor is, ha az eredeti kérdés nem arról szólt.


Engem személy szerint (Fidesz-párti vagyok) nem érdekel a Jobbik. Csak tudod, meg lehet nézni, hogy hogyan ír a Jobbik-közeli honlapok sokasága a Fideszről (zsidesz, likud-testvérpárt, stb), és hogyan ír a Fidesz a Jobbikról. (Általában sehogy.)


A sárdobálásban magasan ti vezettek...


A hazudozásról csak annyit, hogy ez már nektek is nagyon megy. Szerintem az MSZP oldalaira jártok fel, ha Fidesz-gyalázó cikket akartok írni, gyakran kísértetiesen ugyanazt írjátok, mint ami ott olvasható. Persze sosem jártok utána annak, hogy igaz-e, ami írva vagyon, de sebaj! Nem is kell objektívnek lenni a mocskos hazaárulókkal szemben!


Szóval talán mielőtt kritizáltok másokat, előbb nézzetek tükörbe!

2010. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen mindegy mert jön a Fidesz és mindent, odaad ingyen a nagytőkének. Semmi nem marad az országból, pláne ha összeáll az MSZP vel!
2010. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
41%

11:10:


Ezt a hatalmas okosságot már megint mire alapozod?


Megálmodta a táltosotok?


Tudod, bizonyítani kellene a szavaitokat, mert anélkül nem több mindez, csak üres, izzadtságszagú vádaskodás.

2010. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor nem ilyen lenne a kampánya, hanem inkább szakmai.

Mert a Lisszaboni szerződést kapásból írta alá, mert a ránk vonatkozó földtörvénybe semmilyen záradékot nem rakattak stb

Mert ugyan az a csoport tartja a kezében mint az MSZP t, és ennek a csoportnak ez az érdeke, ahogy az is hogy a Jobbik ne ellenőrizhessen!

2010. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!