Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi legyen a Haiti árva gyereke...

Mi legyen a Haiti árva gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Bunkó válaszokra nem vagyok kiváncsi! A taplóságukat inkább tartsák meg maguknak, bizonyos személyek.


1.Fogadják örökbe a rokonaik, vagy haiti lakók, h legyen előttük, apai anyai minta

2.Nőjenek fel egyházi nevelésű haiti árvaházban,

ne kerüljenek ki az országból, hanem ha felnőnek tanuljanak meg harcolni egy jobb országért, nem szabad a nemzetük kultúrájából kiszakítani

3.fogadják örökbe őket a világ más országaiban


2010. jan. 24. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
1,2 es 3 valasz kombinacioja.
2010. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a rokonaiknak kellene felnevelni őket, így a családban maradnak. Nem túl jó elszakítani őket az otthonuktól, még akkor sem, ha egy jobb élet vár rájuk más országban. Nehéz kérdés ez, egyik döntés sem a legjobb :S

Nagyon sajnálom szegényeket, meg ami ott történt, szörnyű :( Remélem minden rendbe jön náluk, és újra feltudják építeni az otthonukat.

2010. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem Haitin kellene őket nevelni.Nem elég szegényeknek, hogy elvesztették a szülőket, otthonukat, még az országból is menjenek? Lehet, hogy jobb, gazdagabb körülmények közé kerülnének, de már 3-4 évesen megviselné őket nagyon, ha még országot, esetleg nyelvet is kellene váltaniuk. Talán az egész kicsiket lehetne külföldre vinni. Szerintem.
2010. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Ma hallottam a rádióban,hogy jelképesen örökbefogadhatók,illetve hozznak csoportokat "nyaralni"

Talán a bapstisták szervezik.


Az én maszek véleményem,hogy a saját hazájukban kellene felnőniük,attól hogy árvák,nem muszáj gyökértelennek is lenniük.

2010. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

OFF


Én az ENSZ katonák helyében, már régen az emberek közé lőttem volna (éles lőszerrel természetesen), főleg azok közé, akik bottal felfegyverkezve támadták meg a segélymunkásokat.

Azt hiszem ezért nem lehetek katona.


ON

2010. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15:41nek de azt tudod h olyan szegénység van h a rokonok még a saját gyerekeiket is alig birják etetni? Vannak olyan anyák akik sírva, de elengedik a gyerekeiket rabszolgának házimunkára h cserébe kapjanak vmi betevő falatot a gyerek. Borzalmasan nincs lehetőségük munkáhooz jutni.
2010. jan. 24. 15:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
15:50: Évek alatt módszeresen lelakták az országukat, egy primitív nemzeten elég nehéz segíteni.
2010. jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Itt lett egy válasz törölve?
2010. jan. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban Haitin kellene őket tartani, nem külföldre örökbe adni őket, így 1., 2. a válaszom.
2010. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!