Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen pártot hiányolsz?...

Milyen pártot hiányolsz? Részletek lent!

Figyelt kérdés

1: Azoknak a válaszait várom, akik nem mennek el szavazni, mert nincs kire. Milyen pártot látnátok szívesen a magyar közéletben?

2: Nagyon szépen megkérném minden párt bérkommentelőjét, hogy ne spammelje tele azt a kérdést, rendben? Elsősorban a Jobbikosokat, a hócipőm televan, hogy bármit kérdez az ember, megjelenik egy szebb jövőtöző marha. A kérdésre válaszoljatok!


2010. jan. 24. 13:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
52%
Azért is Szebb Jövőt!!:)
2010. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Igazából meg sem lepsz, kb ezt a szintet fogja hozni a jobbik a parlamentben is.
2010. jan. 24. 13:53
 3/37 anonim ***** válasza:
54%

Olyant, amelyik tisztességes, de azt meg úgyse engedik be a Parlamentbe. Azért szavazni elmegyek, de kicsire fogok szavazni, hátha.


Ezekre a "csakazértis" emberekre meg ne figyelj, elég rosszul állnak hozzá, szerintem saját támogatottjuk is szégyelli a viselkedésüket.

2010. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
27%

Bérkommentelőknek címezted a kérdésedet, látod az első hallgat a nevére :)


Én ugyan elmegyek szavazni, de szívesen látnék a Parlamentben egy következetesen szociáldemokrata politikát képviselő pártot, hiteles, és nem kompromittálódott személyekkel. Ez jelentős támadási felülettől és frusztrációtól kímélné meg a baloldalt, egyszersmind kedvezőbb feltételeket biztosítana az eredményes parlamenti munkához.

2010. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Bocs, nem kérdésedet, hanem kérésedet az első mondatban.
2010. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
73%
Én speciel egy militarista pártot látnék szívesen, ami lokálpatriótákból áll, nem pedig cápázóhorog-orrú pénzsóvár zsidroncokból, akiknek minden és mindenki csak árucikk. Egy lokálpatriótákból álló párt valószínűleg nem tudná valósítani azt, amitől a többi párt ismeretlen okokból távol tartja magát (intézményesített Harkonnen-irtás, zsidroncok kizavarása az országból stb.)
2010. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

56

Érdekelne a korod, és az iskolai végzettséged. Ugye véletlenül sem arról írtál, hogy egyeseket ki kéne írtani, rosszul olvastam, ugye?

2010. jan. 24. 14:05
 8/37 anonim ***** válasza:
73%

pl egy Liberális Értelmiésgi Párt ....

ilyen hol van ????

mert egyik sem az, na meg is lehet nézni az ország értelmi színvonalát is

2010. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
85%
Magyar Igazság pártja
2010. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, 24 vagyok, és nemsoká egyetemi végzettségem lesz, emellett katona is vagyok. De igen, jól olvastad, a Harkonnen fajt gyökerestől kellene kiirtani, mert ezek NEM fognak integrálódni, se most se máskor, elhúzni meg még úgyse, mivel nincs még egy olyan ország ahol puszira ilyen hatalmas összegeket kaphatnak kézhez, csak mi vagyunk ilyen ostobák, hogy életben tartunk egy kipusztulásra ítélt fajt...
2010. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!