Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az MDF jelmondata?

Mi az MDF jelmondata?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi hogy az MDF-nek mi volt a megalapításkor a jelmondata és hogy változott e azóta?
2010. jan. 24. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
gyerünk lopnyi.
2010. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Szedjünk Ibolyát! Nem baj, ha csak egy szálat találtok.
2010. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat!!!Történelemversenyre kell!!!
2010. jan. 24. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam! Ügyes voltam?


Az MDF a „nyugodt erő" és a „biztos kéz" jelszavával a hagyomány és a modernség, a magyarság és európaiság, folyamatosság és változás kiegyensúlyozott képviseletére törekedett. A televíziós és rádiós reklámjának többsége ennek megfelelően az első magyar rockopera, az István a király zenéjére készült. Márciusban jelent meg az utcákon a fórum egyik leghíresebb plakátja, a tavaszi nagytakarítás, mely nemcsak az elmúlt 40 évvel való gyökeres szakítás, hanem a gazdasági és politikai elit teljes cseréjét is ígérte.

2010. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Rendszerváltáskor:A nyugodt erő.Ezzel nyertek mert az szdsz akkor még nagyon kommunista ellenes volt,megijedt tőlük a nép hogy akasztani fognak...,ezért szavaztak inkább a "nyugodt erőre".
2010. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!