Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy a kommunista...

Mi az oka, hogy a kommunista vezetők nagy része zsidó volt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 21. 15:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

52


Már megint olyan ügyvédjévé teszel, ami nem vagyok.


ELőször is, azokról a posztokról amiről beszélsz, nogy el akarták foglalni a zsidók, na abban voltak a zsidók, amikor elindult a 19. sz-i baloldaliság.


Egyébként a baloldali ideológia kb. akkora horderejű, mint pl, a felvilágosodás, vagy a kereszténység (kereszténység maga a baloldaliság), és azzal, hogy a kommunizmus azért jött létre, hogy a jobbos zsidók uralják a világot szerintem egy olyan kijelentés, amivel szerintem inkább magadat jellemzed, mint a kommunizmust. Kár, hogy az igazi kommunista eszméket csak felhasználták a komcsi diktatúrák, és soha sehol nem volt rendes baloldali rendszer, csak az álbaloldali rohadt jobboldali diktatúrák.


De tudod mit, engem nem érdekel, legyen igazad, legyen a zsidóké a kommunizmus. Egyáltalán nem érdekelnek sem a zsidók, sem a komcsik. Ugyanaz a jobber hiéna.

2014. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Hát ha így állunk akkor én is jobboldal ellen vagyok. Minden diktatúra szerintem amúgy amibe a népnek nincs mértékadó beleszólása így szerintem amerika is egy diktatúra és oroszország is és kína meg végképp egy jobboldali ország. Szerintem az igazi demokrácia ahol a démosz uralkodik. Ahol ha a nép kimegy tüntetni nem lelövik hanem végrehajtsák a kéréseit. Például ez viszonylag közelebb állna hozzám meg szerintem legalábbis amit kivettem hozzád is: http://www.youtube.com/watch?v=EgY49RCnz-4

kicsit vicces de azért sokatmondó

2014. okt. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%

Lehet 52%-is, hogy utalod Izraelt. A te dolgod. Mint ahogy az meg Izrael dolga, hogy mint demokratikus es zsido allam vidaman el, fejlodik. Es az ott elo emberek - zsidok, muzulmanok, keresztenyek - elegedettek es derusek.

Ha nem hiszed, menj el oda, es nezd meg.

Ugyanakkor MO-rol mintha eleg sokan tulekednenek kifele.

2014. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%

Jah érdekes hogy az összelopott banki pénzeikkel egy gazdag államot hoztak össze. Szerintem Las Vegas is egy nagyon szép gazdag város annak ellenére hogy az emberek ellopott pénzéből él. Ennek ellenére itt magyarországon ami vizekben és földben gazdag sokan mennek el mert kifosztja őket az állam meg a bankárok.. érdekes.. [link]

Az meg hogy bárki megehet meg demokrácia... ja igen.. meg a hatméteres falak meg a terjeszkedés meg a bezárják őket és ki se mehetnek az utcákra meg mindenhol katonák vannak. Amúgy nem is érdekelne éljenek ott jó messze csak máshova ne avatkoznának be. Viszont minden banknál általában zsidók vannak a válságot is ők csinálták meg egyebek. A fed igazgatója kb alapítás óta mindig zsidó.

2014. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%
Jah és nem érdekel ha estleg van egy kettő aki nem az akkor is a pénzemberek generálják a háborúkat meg a többi dolgot. Az olaj az arany stb. Francia Guyana is csak azért gyarmat meg állomásoznak ott a légiósok mert televan aranybányával. Afrika is csak azért szegény mert a pénzemberek pénzelik a diktátorokat hogy ők hatalmon maradjanak cserébe meg elvigyék olcsón a gyémántokat meg kakaóbabot.
2014. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%

" A fed igazgatója kb alapítás óta mindig zsidó."


Nem hittem volna, hogy a fed igazgatoi kommunistak.

2014. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
34%

Ez most komoly... tényleg...

na akkor dedós szinten: a pénz és hatalom érdekében ezek az úgynevezett vallásos szektások akármire képesek. Meg persze vannak hozzájuk hasonló nem vallásos emberek akik szintén felgyújtanának egy egy gyerekkórházat ha az az érdek... megtörtént konkrétan ensz gyerekkórház

2014. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
34%
Te kezdted el itt nekem ecsetelni hogy Izraelt nem szeretem én erre reflektáltam. Valóban már nem kommunisták hanem "liberálisok" kivéve ha magukról van szó mert akkor fasiszták, rasszisták.. vagy minek nevezik amikor mindenkit lenéznek aki nem zsidó? Mindig olyan irányzatok mellett vannak ami egyesítő kultúraromboló: kommunizmus liberalizmus globalizáció. Ensz gyakorlatilag ennek a kivetülése bár nem működik túl jól a vétó jog miatt. Azért még mindig az általuk vezetett amerika a domináns benne aki véletlenül kiszolgálja Izrael minden kérését.
2014. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Itt böngéssz!! :D

[link]

2014. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!