Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érdekes, hogy a gárda betiltás...

Érdekes, hogy a gárda betiltásával csak maguknak okoznak problémákat sok helyen az ellenzők?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kezd elterjedni „főleg kisebb városokban, községekben” hogy ahol elég számú gárdista él, ott civil járőrözést szerveznek egyre nagyobb számban.

Ez azt jelenti hogy a cigány vagy nem cigány „mindenki döntse el hogy kik lehetnek” tolvaj bűnözők nem mernek tevékenykedni ezeken a településeken.

És kezd kialakulni az a tendencia, hogy ahol a polgármester stb, nem szimpatizál a hasonló megmozdulásokkal, oda kezdenek el átjárni lopni, ami már tendenciákkal és példákkal is bizonyítható. A sors fintora, hogy kiszolgáltatottá vált és egyre jobban megkárosított településeken nem tudnak szolgálatokat létrehozni, mert akiket lehetne mozgósítani, azoknak a nagy része gárdista!


Ciki!!


2010. jan. 25. 14:09
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
71%
Azért lett betiltva, mert a busmanok az egyik legolcsóbb szavazógárda.
2010. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:

"A sors fintora, hogy kiszolgáltatottá vált és egyre jobban megkárosított településeken nem tudnak szolgálatokat létrehozni, mert akiket lehetne mozgósítani, azoknak a nagy része gárdista!"


Ezt sajnos nem értem. Milyen szolgálatokról van itt szó?

2010. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

A gárdát nem lehet betiltani.

Egy szervezet és az emberi kapcsolatokon alapuló sok helyi közösséget alkotó, ugyan akkor sejtrendszerként nagyközösségbe fejlődött rendszer.

Talán jobban szervezett mint a rendőrség, hiszen ha valahol baj volt mindig hamarabb odaértek akár nagyszámban is. Közösségi programokat szerveznek helyi szinteken, gyakorlatok, „menet és szituációs” megbeszélések, önszerveződés, helyi színtű problémák amik a privát szférában is megvalósulnak. Te segítesz nekem én neked, pénz kizárva alapon.

Egy valódi önszervező közösség.


Csak röhögök a sok szerencsétlenen, akik azt sem tudják a gárdával kapcsolatban, hogy a Keleti szél merről fúj! Csak óbégatnak, Jajj fekete ruha!!! nácik!!!! Közben meg egy jól szervezett, emberi értékeken alapuló közösség!

2010. jan. 25. 14:29
 4/51 anonim ***** válasza:
52%
nálunk csekély a gárda befolyása.. hál' Istennek.. nem is hiányoznak.. a jobbik probálkozik, de itt nemnagyon kell senkinek.. élljen Ny-Mo :D
2010. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Ezt sajnos nem értem. Milyen szolgálatokról van itt szó?


Semmilyen szolgálatról nincs szó.

Egyszerűen megbeszélték hogy esténként körbejárják a települést.

Nem egyenruhában és nem vonulgatva, ráadásul a saját településüket.

Nem mint gárda, hanem mint a település aktív lakosai.

2010. jan. 25. 14:32
 6/51 anonim ***** válasza:
Kérdező Te gárdista vagy?
2010. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

nálunk csekély a gárda befolyása.. hál' Istennek.. nem is hiányoznak.. a jobbik probálkozik, de itt nemnagyon kell senkinek.. élljen Ny-Mo :D


Te azt hiszed hogy a problémákat, valaki hívja?

Megjelenik az magától, és nem létezik garancia hogy nálatok nem lesz. Elég a településre vagy a környékére költöznie néhány bűnöző hajlamú családnak, és már is sz@r kerül a palacsintába! Ezelőtt 2-3 évvel, még sok helyen ahol most már baj van, csak apróbb villongások voltak.

Mára meg már szervezetten kell védekezni.

2010. jan. 25. 14:35
 8/51 A kérdező kommentje:

Kérdező Te gárdista vagy?


Nem, én csak Jobbikos vagyok.

De sok gárdistát ismerek, jó emberek.

Egyszerűen kivetik maguk közül pillanatok alatt akik nem megbízhatóak. Egy lehetősége van mindenkinek, amit el is mondanak minden belépni jelentkezőnek. A becsületnek nincs ára, nem kicsi vagy nagy, vagy van vagy nincs ennyire egyszerű.

2010. jan. 25. 14:39
 9/51 anonim ***** válasza:
44%
ácsi.. nálunk is élek cigányok, a városon belül egy biznyos területen viszonylag nagy számban. de nem érzem ugy, hogy azon felül amit a rendőrség tesz, bármi másra szügség volna.. viszonylag jól ismerem a bűzözési statisztikákat.. és nem követnek el több büncselekményt, mint a magyarok, csak másfajtákat.. sosem kellet még attól tartanom hogy meglincselnek az utcán.. szerintem ezután sem kell majd...
2010. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, ne álmodozz. A gárdád már a levesben van, és pár év múlva követi a Jobbik is, ha csak ki nem találnak a nyilaskodás helyett valami tényleg hazafias és konstruktív megoldást.
2010. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!